Neler Yeni

VG27WQ kullanan var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Batuhan Barutçu

Asus TUF Gaming VG27WQ 27” 165Hz 1ms Adaptive-Sync FreeSync Premium VA WQHD Curved Gaming Monitör​

Evet arkadaşlar kullanan varsa nasıl memnun mu , artısı nedir , eksisi nedir , fiyatına göre iyi mi , hoparlörü nasıl vs.
Şimdiden teşekkürler ...

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Ben kullanıyorum. Hoperlörü kötü. Biraz ghosting sorunu var ama her VA Panelde olan bir şey çok büyütelecek bir sorun değil. Kaç liraya aldığına bağlı fiyatına göre iyi olup olmadığı. Ben 2800 liraya almıştım gayet iyi fiyattı.

Genel olarak memnunum önerebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Batuhan Barutçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kullanıyorum. Hoperlörü kötü. Biraz ghosting sorunu var ama her VA Panelde olan bir şey çok büyütelecek bir sorun değil. Kaç liraya aldığına bağlı fiyatına göre iyi olup olmadığı. Ben 2800 liraya almıştım gayet iyi fiyattı.

Genel olarak memnunum önerebilirim
Şuan en uygun incehesapta var 3.580 tl https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-vg27wq-27-wqhd-curved-gaming-monitor-fiyati-46438/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ghosting tam olarak ne oluyor.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Şuan en uygun incehesapta var 3.580 TL https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-vg27wq-27-wqhd-curved-gaming-monitor-fiyati-46438/

3500 liraya değer mi bilmiyorum değmeyebilir. Ama sanırım daha iyi alternatif de yok. Bundan daha iyi olan VG27AQ var ama o çok pahalıdır.

Ghostingi nasıl anltsam. Ghosting renkerlerin çok hızlı değişememesi. Mesela CS oynuyosun sarı bi objeye bakarken aniden mouseu çok hızbı bir şekilde çeviriyorsun adam görüp. O az önce bakıyor olduğun sarı objenin ardından bir hayaletimsi iz çıkıyor. Fark edilebilir bir şey ama bence çok rahatsız edici değil

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Şuan en uygun incehesapta var 3.580 TL https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-vg27wq-27-wqhd-curved-gaming-monitor-fiyati-46438/

Bu piksel izlerini ve bu durumda hızlı hareket eden sahnelerde ve fps oyunlarında "hayaletleri" kolayca bulacaksınız. Ekran gölgelendiğinde, ekranın bazı alanlarında renk değişimini fark edeceksiniz. Halk arasında ekran yanması, hayalet görüntü, görüntü yanması ve ekran yanması olarak bilinir.

bwNN

80+ Silver
280 Hz Ali 3500 diye hatırlıyorum bence 280 Hz olanını al ama yanlış hatirlamiyorsam

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Batuhan Barutçu
3500 liraya değer mi bilmiyorum değmeyebilir. Ama sanırım daha iyi alternatif de yok. Bundan daha iyi olan VG27AQ var ama o çok pahalıdır.

Ghostingi nasıl anltsam. Ghosting renkerlerin çok hızlı değişememesi. Mesela CS oynuyosun sarı bi objeye bakarken aniden mouseu çok hızbı bir şekilde çeviriyorsun adam görüp. O az önce bakıyor olduğun sarı objenin ardından bir hayaletimsi iz çıkıyor. Fark edilebilir bir şey ama bence çok rahatsız edici değil
Bir de pivotu çalışmıyor mu sağa sola yukarı aşağı ?

280 Hz Ali 3500 diye hatırlıyorum bence 280 Hz olanını al ama yanlış hatirlamiyorsam
Bro benim sistemim 2k ve 4k sistemi olduğu için 2k monitör arıyorum

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Bir de pivotu çalışmıyor mu sağa sola yukarı aşağı ?

Bro benim sistemim 2k ve 4k sistemi olduğu için 2k monitör arıyorum
Yukarı aşağı ve sağ sola dönme bende çalışıyor. Ancak bazı kişiler bana söylemişti onların sağ ve sola döndürme özelliği çalışmıyordu sadece yukarı aşağı yapma çalışıyordu. Bende hepsi çalışıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Batuhan Barutçu
Yukarı aşağı ve sağ sola dönme bende çalışıyor. Ancak bazı kişiler bana söylemişti onların sağ ve sola döndürme özelliği çalışmıyordu sadece yukarı aşağı yapma çalışıyordu. Bende hepsi çalışıyor
Eğer çalışmazsa garantiye verebiliyor muyuz
Veya kusurlu ürün diye yenisini alabiliyor muyuz

Top Bottom