Neler Yeni

VGN Dragonfly F1 Pro alınır mı?

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Eren
bende r1 pro var memnunum baya şarjı da iyi gidiyor max almaya gerek yok

Reav

80+ Silver
ne gibi bir farkları var
ikiside vgnin ancak f1 pro nun mcusu ne daha bilmiyoruz bile ama vxe r1 proda gayet güzel bir mcu var onun dışında özellikleri aynı ve şekil olarak daha iyi geliyor şahsen bana sizin nasıl tuttuğunuzu bilmiyorum ama tutuşu size uygunsa vgn vxe r1 pro değilse dragonfly alınır bu bütçede bende f1 pro max kullanıyorum

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Bayram
bana görüntüsü hiç güzel ve sağlam gelmediği için bütçeyi artırdım yoksa m800 düşünüyordum
Valla hiç düşünme elime geldi gerçekten kötü malzeme uzun ömürlü değil 1 gün kullandım geldiği gibi asus sipariş verdim o gelince iadeye yolladım ertesi gün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Malzeme kalitesi olarak haklısınız ama aradaki fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum
Hangisi ile fiyat farkı hocam

ikiside vgnin ancak f1 pro nun mcusu ne daha bilmiyoruz bile ama vxe r1 proda gayet güzel bir mcu var onun dışında özellikleri aynı ve şekil olarak daha iyi geliyor şahsen bana sizin nasıl tuttuğunuzu bilmiyorum ama tutuşu size uygunsa vgn vxe r1 pro değilse dragonfly alınır bu bütçede bende f1 pro max kullanıyorum
18cm claw

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
Türk Telekomun Fiberi Çekmesini Bekleyen İnsan
İsim
Hasan Enes Satır
Valla hiç düşünme elime geldi gerçekten kötü malzeme uzun ömürlü değil 1 gün kullandım geldiği gibi asus sipariş verdim o gelince iadeye yolladım ertesi gün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangisi ile fiyat farkı hocam
Dragonfly F1 ile hocam

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Emirhan Batmaz
site güvenilir midir ve mouse alınır mı??
el 18cm claw
satın alalı hemen hemen 5 ay oldu gayet güzel bir mouse ama çift tıklama sorunu var zaten kronik bir sorun şuan bu sorunu yaşıyorum henüz satın almadıysan bunu bilerek hareket etmeni tavsiye ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,670
Üyeler
142,789
Son üye
sufyy
Top Bottom