Neler Yeni

🔥İndirim Viewsonic 27" 2K İps Monitör 8,599₺🔥170Hz

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Gigabyte G27Q 27 asusa bin basar
Arada yaklaşık 1000 tl kadar fiyat farkı var. Ama performans olarak o kadar fark olduğunu zannetmiyorum. Gigabyte kullanmadım o yüzden karşılaştırma yapmam doğru olmaz 👍🏻

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,133
İsim
Draq123
Arada yaklaşık 1000 TL kadar fiyat farkı var. Ama performans olarak o kadar fark olduğunu zannetmiyorum. Gigabyte kullanmadım o yüzden karşılaştırma yapmam doğru olmaz 👍🏻
Fiyatı 8400 1000tl fark yok👍
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Tamam ben 170hz olduğnu idda etmedimki zaten asusa bin basar dedim bu fiyata
Biraz marka haterlığı gibi geldi bana. Ben de msi için aynını yapıyorum maalesef. Forumda yıllarını harcamış insanlarla aynı monitörleri öneriyorum çoğu zaman. Fakat senin önerdiğini öneren görmedim henüz

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Mithat Özdemir
Biraz marka haterlığı gibi geldi bana. Ben de msi için aynını yapıyorum maalesef. Forumda yıllarını harcamış insanlarla aynı monitörleri öneriyorum çoğu zaman. Fakat senin önerdiğini öneren görmedim henüz
hocam 27 inç 1080p öneriniz de var mı

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,133
İsim
Draq123
Tam olarak marka hastalığı değil monitörün özellikleri ve incelemelerine baktım öneren çoktu daha bugün başka forumda önerildiğni gördüm tabi gigabyte monitör olduğu için az marka hastalığı var.

Prexeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Burak Demir
Uygunsuz davranış
2k çözünürlükte kimse asus monitör önermez kanka götten sallama sadece 1080p de alınabilecek modelleri var çoğunlukla aoc > lg> msi >asus diye gider ( dell ve acer ın sadece 1-2 modeli alınabilir diye yazmadım )

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Tam olarak marka hastalığı değil monitörün özellikleri ve incelemelerine baktım öneren çoktu daha bugün başka forumda önerildiğni gördüm tabi gigabyte monitör olduğu için az marka hastalığı var.
Gigabyte güzel marka hemfikiriz fakat 1000 basar diyebileceğimiz kadar fark yok bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam 27 inç 1080p öneriniz de var mı
panel ve hz fark eder mi hocam yoksa ips mi istiyorsunuz

Just reset

80+ Bronze
2k çözünürlükte kimse asus monitör önermez kanka götten sallama sadece 1080p de alınabilecek modelleri var çoğunlukla aoc > lg> msi >asus diye gider ( dell ve acer ın sadece 1-2 modeli alınabilir diye yazmadım )
Adamlar güzel güzel tartışıyor bu laf oldu mu şimdi

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
üslubunu beğenmedim hocam

Top Bottom