Neler Yeni

🔥İndirim ViewSonic 27'inc 2K 170Hz IPS HDR10 Monitör 7.699'TL

Mur4t06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Murat
1.si va değil IPS model o da.
2.si Bu monitörde hareket kabiliyeti her yöne var.
Onun dışında bu şundan şu bundan daha iyi denilecek bir kalite anlamında farkı yok renk 1milyar vs. zevk meselesi. Boyum uzun olduğundan hareket kabiliyeti +sından dolayı bunu aldım.

Hevesle alan birine bu varken o alınmazdı gibi baltalanmaz, "kargolanmadıysa iptal edip bunu da düşünebilirsiniz" gibi nazik bi tavsiye olabilir.
Tabi bu yine de fikrimi değiştirmicekti :d

Son düzenleme:
Onun dışında bu şundan şu bundan daha iyi denilecek bir kalite anlamında farkı yok renk 1milyar vs. zevk meselesi. Boyum uzun olduğundan hareket kabiliyeti +sından dolayı bunu aldım.

Hevesle alan birine bu varken o alınmazdı gibi baltalanmaz, "kargolanmadıysa iptal edip bunu da düşünebilirsiniz" gibi nazik bi tavsiye olabilir.
Benim yanlışım yoksa wiev daha köklü bir firma Monitör konusunda

Mur4t06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Murat
Va ile aralarındaki fark nedir
IPS modeller renk açısından daha zengin ve daha doğru VA'lara göre ama bu model de zaten IPS.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim yanlışım yoksa wiev daha köklü bir firma Monitör konusunda
Evet Viewsonic monitörde köklü bi marka ve kaliteli çok modelleri var ama MSI kalitesi de kenara atılamaz. Sadece MSI'da ışık sızması olduğu söyleniyordu bu modelde miydi hatırlamıyorum sadece okumuştum bir yerde

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Ömür AYCIL
Ne demek ne alaka? Fiyat olarak neredeyse aynılar msi hem fast ips hem hdr400 destekli hemde type c şarj desteği var daha ne olsun

Gayet sade ve net fikrimi belirttim sen nasıl istediğin ürünü almakta özgürsen bende burada fikrimi belirtmekte özgürüm yumuşatmadan direk söylediğim için rahatsız olmuş olabilirsin ama amacım yardımcı olmak neyse hareket kabiliyeti demişsin her iki urundede pivot var her ikiside ips ama msi daki gelişmiş fast ips ve hdr400 desteği artı type c şarj çıkışı var bu farklarda senin için önemsizse hayırlı olsun

Va ile aralarındaki fark nedir
Bu iki monitör için konuşursak ikisinde ips ama msi da daha gelişmiş fast ips panel var va ile ips farkı ise kalitesine göre değişmekle birlikte ips panelde renk doğruluğu daha iyi ve canlı olur gecikme ghosting daha az olur

Son düzenleme:

Mur4t06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Murat
Ne demek ne alaka? Fiyat olarak neredeyse aynılar msi hem fast ips hem hdr400 destekli hemde type c şarj desteği var daha ne olsun

Gayet sade ve net fikrimi belirttim sen nasıl istediğin ürünü almakta özgürsen bende burada fikrimi belirtmekte özgürüm yumuşatmadan direk söylediğim için rahatsız olmuş olabilirsin ama amacım yardımcı olmak neyse hareket kabiliyeti demişsin her iki urundede pivot var her ikiside ips ama msi daki gelişmiş fast ips ve hdr400 desteği artı type c şarj çıkışı var bu farklarda senin için önemsizse hayırlı olsun

Bu iki monitör için konuşursak ikisinde ips ama msi da daha gelişmiş fast ips panel var va ile ips farkı ise kalitesine göre değişmekle birlikte ips panelde renk doğruluğu daha iyi ve canlı olur gecikme ghosting daha az olur
Doğrudur size de hayırlı olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,777
Üyeler
154,801
Son üye
Omerggu
Top Bottom