Neler Yeni

Virustotal virüs algılamadı Windows trojen algıladı.

zenom00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sefa Esen
Elimde bir oyunun hilesi var bunu ilk olarak virüstotal de tarattım temiz çıktı.2-3 tane daha tarama sitelerinde tarattım hepsinde temiz çıktı,dosyayı rardan çıkarırken Trojan:Win32/Conteban.A!ml bunu algıladı.Online dosya tarama siteleri bunu nasıl algılayamadı yada virüs değil mi ?

Trool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ahmet
Elimde bir oyunun hilesi var bunu ilk olarak virüstotal de tarattım temiz çıktı.2-3 tane daha tarama sitelerinde tarattım hepsinde temiz çıktı,dosyayı rardan çıkarırken Trojan:Win32/Conteban.A!ml bunu algıladı.Online dosya tarama siteleri bunu nasıl algılayamadı yada virüs değil mi ?
kaspersky ile tarayan hocam isterseniz bir de

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
3.part yazılım olduğu için böyle diyor virüs yok fakat bana neden diğer insanların hakkına girdiğinden bahseder misin yani zevk mi alıyorsun insanları gıcık etmekten emeklerini boşa çıkarmaktan.

zenom00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sefa Esen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hemen tarıyorum , bildireceğim.

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

zenom00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sefa Esen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3.part yazılım olduğu için böyle diyor virüs yok fakat bana neden diğer insanların hakkına girdiğinden bahseder misin yani zevk mi alıyorsun insanları gıcık etmekten emeklerini boşa çıkarmaktan.
Teşekkürler. Öncelikle hile kullandığımı nereden çıkarttınız şuan hile sadece elimde bulunuyor temiz çıkması durumunda sadece dosyanın virüslü olup olmadığını merak ediyorum.Oyunda karşıma gelen şahıs gönderdi,trojen var mı yok mu onu öğrenmek istiyorum.

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
hehehehehe
Teşekkürler. Öncelikle hile kullandığımı nereden çıkarttınız şuan hile sadece elimde bulunuyor temiz çıkması durumunda sadece dosyanın virüslü olup olmadığını merak ediyorum.Oyunda karşıma gelen şahıs gönderdi,trojen var mı yok mu onu öğrenmek istiyorum.
Karşıdan gelen her dosyayı alıyorsan bilgisayar kullanmayı bırak.

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,679
İsim
marilyn
dosyayı bana atarsan virüs olup olmadığını söyleyebilirim dosya.co ya yükleyip link atabilirmisin birde hangi oyunun h*lesi

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
dosyayı bana atarsan virüs olup olmadığını söyleyebilirim dosya.co ya yükleyip link atabilirmisin birde hangi oyunun h*lesi
ALLAhım yarappim virüs yok diyorum 3.part yazılım neden anlamak istemiyorsunuz

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,679
İsim
marilyn
ALLAhım yarappim virüs yok diyorum 3.part yazılım neden anlamak istemiyorsunuz
karşıdan gelen bir yazılım sonuçta bende birsürü 3. parti yazılım var neyine inatlaşıyorsun ?? çoğunu trojen olarak algılayabiliyor evet kimi exeleri virüs diyor kimi dll lere virüs diyor ama gerçekte olmadığını bende biliyorum internal hile oldukları için sistem bunu virüs olarak görebiliyor yada korumadan dolayı virüs olarak algılayabiliyor azcık daha allaha yalvar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşın dediği gibi virüs algılamadı.Şuan temiz yani değil mi? İçinde virüs vesaire yoktur?
dosyayı atabilirmisin deep freez var kontrol edebilirim

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
karşıdan gelen bir yazılım sonuçta bende birsürü 3. parti yazılım var neyine inatlaşıyorsun ?? çoğunu trojen olarak algılayabiliyor evet kimi exeleri virüs diyor kimi dll lere virüs diyor ama gerçekte olmadığını bende biliyorum internal hile oldukları için sistem bunu virüs olarak görebiliyor yada korumadan dolayı virüs olarak algılayabiliyor azcık daha allaha yalvar
Mesaj otomatik birleştirildi:

dosyayı atabilirmisin deep freez var kontrol edebilirim
adam virüs totale tarattım diyor daha ne yapsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,786
Üyeler
158,196
Son üye
DrathosTr