Neler Yeni

Vodafone Faturalıya Yeni Tarifeler🔥Kaçırma🔥20GB 191₺😱

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

serci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sercan Güre
Hocam 3 senedir vodafone kullanıyorum çok kötü geçen baz istasyonun altından durduk test edeyim dedim 30 mbps di gerisini siz düşünün yaşadığım yerde 6-7 zor geçiyor
allah allah ya ben istanbuldayım turk telekomdan once vodafonedaydım gayet iyiydi de şimdi nasıl bilmiyorum

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Arif Çelebi
allah allah ya ben istanbuldayım turk telekomdan once vodafonedaydım gayet iyiydi de şimdi nasıl bilmiyorum
Hocam söyle bir olay daha anlatayım ailemin yanına istanbuldan kocaeline geliyordum internet açık olduğunda telefonla konuşamıyorduk 4 g desen tek diş çekiyor konuşurken kapanıyordu 5 sene şikayet oluşturdum sürekli alt yapı planımız var diyip geçiştirdiler onbinlerce kişi mağdur oldu

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Ahmet
Turkcelliyim 56 gün sonra taahhütüm bitiyor buna nasıl gecebilirim cayma ödemeden?

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Ahmet
130 tl cayma bedeli çıktı nasıl ödeyip gecebilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçemezsin cayma ödemeden
Hocam 130 tl çıktı acaba nasıl numara tasıyavilirim?

Turkcellden geçilir mi şu anda 12 gbye 185 tl ödüyorum taahhüt bitince en ucuzu 500 tl oluyor, geçmek mantıklı olur mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
berke can
vodafoneye falan gececegın yok ref link atmıssın uye olanlardan 300tl kazanacaksın.

Arthur61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Samet Albayrak
15 yıl türk telekom kullandım 30 gb internet yetmiyordu. elim titreyerek kullanıyordum . Son 6 aydır vodafonedeyim 20 gb tarife . Ay sonu ortalama 10 gb boşta kalıyor. Ben bu işten bişey anlamadım. Turk telekomda çarktan falan daha çok hediye internet geliyordu genede yetmiyordu.

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Onur
vodafone pişmanlıktır.
isterse bedava olsun yinede geçmem
arkasında hiç bir şekilde durmuyorlar.

Geçen sene zar zor kurtulduk onlardan.

JackRyan

80+ Silver
Bişe derdimde şimdi ceza puanina değmezsin.

Hattım türk telekom, vodafone olmayanda ref linki alamaz. Buna ek instagramda gördüm kampanyayi direkt link ekledim sen gidip googleden normal kayit olabilirsin kankam sana bişe diyen yok bu paketler zaten çok pahali sana gelmez😅

130 tl cayma bedeli çıktı nasıl ödeyip gecebilirim?

Hocam 130 tl çıktı acaba nasıl numara tasıyavilirim?

Turkcellden geçilir mi şu anda 12 gbye 185 tl ödüyorum taahhüt bitince en ucuzu 500 tl oluyor, geçmek mantıklı olur mu?
Hocam ben öğrendim tt musteri hizmetinden, 160tl cayma bedeli diger ay numaraniza yansitilacak dedi, bankadan fatura öde kismindan odeyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Cenk
30gb +1000dk ayda 168tl. Turk Telekoma gidin arkadaslar numara tasımak ıstıyorum deyın.Bu teklıfı sunuyorlar.Hadı Hayırlı olsun.

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
mecit burak kılıç
2 3 yıldır vodafone kullanıyorum apartmana girdiğimde sinyal 0a düşüyor polis istesede bulamaz beni okadar kötü ve iyi kalitede vodafone

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom