Neler Yeni

Vodafone Faturalıya Yeni Tarifeler🔥Kaçırma🔥20GB 191₺😱

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
gymice
Hocam benim 8 ayim daha vardi aradim cayma bedelini sordum, direkt farkli operatore geçerseniz diğer ay 164₺ cayma bedeli hattiniza yansır dedi hemen basvuruyu yaptim linkten.:D
peki sizin eski faturanız ne kadardı hocam ?

GirayHan

80+ Gold
Bişe derdimde şimdi ceza puanina değmezsin.

Hattım türk telekom, vodafone olmayanda ref linki alamaz. Buna ek instagramda gördüm kampanyayi direkt link ekledim sen gidip googleden normal kayit olabilirsin kankam sana bişe diyen yok bu paketler zaten çok pahali sana gelmez😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben öğrendim tt musteri hizmetinden, 160tl cayma bedeli diger ay numaraniza yansitilacak dedi, bankadan fatura öde kismindan odeyebilirsin.
ref link tayfası hep var her indirim konusunun altına gelirler foruma gram faydaları yoktur ama eleştiride mükemmeller. girer bakarsın profillerine ne destek atmışlardır konulara ne yorum. lafa gelince de ref link atıyorsun diye gelip burada ağlarlar. ben blokluyorum sende bas engeli geç kafan rahat olur.

not: attığın link ref değil ref olsa modlar gerekeni yapıyor zaten.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,404
İsim
Olcay akbulut
vodafone çekmeyen internetle tarife yapmaya devam etsin. Tahhüt bittiği gibi netgsm'ye geçtim sokakta 80 mbps download alıyorum. 10 gb paketi 99tl fln

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Metehan
15 yıldır Turkcell kullanıyordum. 26 Gb 500 lira dediği için 30 Gb 285 e vodofone geçtim. Su gibi internet gidiyordu Turkcell de bakalım Vodafone farkettirecek mi

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
gymice
vodafone çekmeyen internetle tarife yapmaya devam etsin. Tahhüt bittiği gibi netgsm'ye geçtim sokakta 80 mbps download alıyorum. 10 gb paketi 99tl fln
cidden şuan bi bakayım dedim bedava fiyatları. memnun olmadığınız bir yanı var mı hocam? ve biliyorsanız hangi altyapıyı kullanıyor ?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,404
İsim
Olcay akbulut
cidden şuan bi bakayım dedim bedava fiyatları. memnun olmadığınız bir yanı var mı hocam? ve biliyorsanız hangi altyapıyı kullanıyor ?
altyapı olarak türkcellin baz istanyonlarını kullanıyor, sürekli arama yapan birisiyseniz ses kalitesi düşük diyolarda ben çok anlamadım farkı, onun dışında bazı bankalardan sms gelmiyor, büyük bankaların çoğuyla anlaşmalaı ancak yine de bi kaç tane eksikleri var. volte ve vowifi çalışmıyor, ilerde gelicekmiş. Onun dışında ben memnunum aramalarımı whatsapptan yapıyorum zaten internet çekse yeterdi bana, şükür o da çekiyor. İnternet hızları türkcelle aynı

altyapı olarak türkcellin baz istanyonlarını kullanıyor, sürekli arama yapan birisiyseniz ses kalitesi düşük diyolarda ben çok anlamadım farkı, onun dışında bazı bankalardan sms gelmiyor, büyük bankaların çoğuyla anlaşmalaı ancak yine de bi kaç tane eksikleri var. volte ve vowifi çalışmıyor, ilerde gelicekmiş. Onun dışında ben memnunum aramalarımı whatsapptan yapıyorum zaten internet çekse yeterdi bana, şükür o da çekiyor. İnternet hızları türkcelle aynı
bu arada firmada taahhüt sistemi bulunmuyor, fiyatları sürekli değişebilirler o riski göze almak lazım. Ki fiyatı vodafone ile aynı yapsalar bile vodafona geçmem her türlü bunlar daha iyi bence

fallegan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Doğukan Yazıcı
Geçen haftalarda netgsm geçtim vodafone taahhüt bittiği gibi. Vodafone a para kazandırmaya gerek yok. İstedikleri gibi indirim yapsınlar. 100 mbit download 30 mbit upload alıyorum netgsm ile :D

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
gymice

bu arada firmada taahhüt sistemi bulunmuyor, fiyatları sürekli değişebilirler o riski göze almak lazım. Ki fiyatı vodafone ile aynı yapsalar bile vodafona geçmem her türlü bunlar daha iyi bence
hocam bankalardan sms gelmiyor derken bildiğimiz doğrulama kodu vs dahil hiçbir mesaj mı ?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,404
İsim
Olcay akbulut
hocam bankalardan sms gelmiyor derken bildiğimiz doğrulama kodu vs dahil hiçbir mesaj mı ?
aynen hocam, çoğunda geliyor anlaşmaları varda çok spesifik küçük bi bankaysa anlaşmaları olmayabilir internet sitesinden anlaşmalı bankalara bakabilirsiniz.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI

JackRyan

80+ Silver
Hocam hat degişince her bankada sim blokeniz olur mobil uygulamadam bile kaldirabilirsiniz basit olay o

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom