Neler Yeni

Yardım Vodafone Freezone Paribu 50 TL indirimi kullanmayan var mı?

therocky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
ahmet kılıç
Herkese iyi günler, sevgilimle sinemaya gitmeyi planlıyoruz da bilet fiyatları 310 TL olmuş(2 kişi). Bu kodu kullanmayan ve de kullanmayacak olan(31 aralıkta bitiyor) arkadaşlar benimle paylaşırsanız çok sevinirim. İyi forumlar.

edit: hâlâ bitmemiş durumda, yararlanmayacak olan ve paylaşmak isteyen varsa özelden yazabilir

Son düzenleme:

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
Sercan GÖKALP
Herkese iyi günler, sevgilimle sinemaya gitmeyi planlıyoruz da bilet fiyatları 310 TL olmuş(2 kişi). Bu kodu kullanmayan ve de kullanmayacak olan(31 aralıkta bitiyor) arkadaşlar benimle paylaşırsanız çok sevinirim. İyi forumlar.
Adamın işini görün

soul

80+ Silver
kod nerede tam olarak? varsa verebilirim.

therocky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
ahmet kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kod nerede tam olarak? varsa verebilirim.
Vodafone FreeZoneluysanız eğer bu kodlar var .Vodafone Yanımda uygulamasına girdikten sonra Fırsatlar dünyasına giriyorsunuz. Alta doğru kaydırdığınızda Freezone bölümü var. Orada bir çok kampanya var ama bana lazım olan " FreeZone'lulara Paribu Cinverse'te 50'TL'lik Sinema Paketi! " kampanyası. Tıklayıp ' Fırsatı Kullan ' bastığınızda kod veriyor. Galiba herkesin 3 adet kod hakkı var. Kullanmıyorsanız talibim efendim.

soul

80+ Silver
Vodafone FreeZoneluysanız eğer bu kodlar var .Vodafone Yanımda uygulamasına girdikten sonra Fırsatlar dünyasına giriyorsunuz. Alta doğru kaydırdığınızda Freezone bölümü var. Orada bir çok kampanya var ama bana lazım olan " FreeZone'lulara Paribu Cinverse'te 50'TL'lik Sinema Paketi! " kampanyası. Tıklayıp ' Fırsatı Kullan ' bastığınızda kod veriyor. Galiba herkesin 3 adet kod hakkı var. Kullanmıyorsanız talibim efendim.
maalesef bende yok. Redliymişim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,246
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom