Neler Yeni

Yardım Vodafone Redbox Hakkında

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Vodafone Redbox kullananlar deneyimlerini aktarabilir mi ?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Vodafone Redbox kullananlar deneyimlerini aktarabilir mi ?
vodafone redbox kullanmıyorum ama sıkı vodafone mobil kullanıyorum. redbox, içinde 4.5g sim kart bulunan bir cihazdır. cihazın bulunduğu bölgede vodafone 4.5g kapsaması, hızı ne kadar ise buradan alınacak hız da aynıdır. alınmadan önce vodafone bir hattan speedtest uygulaması üzerinden bölgeye en yakın vodafone sunucusu seçilip test yapılmalıdır. superbox'a göre ucuzdur. 4.5g olduğu için ping dalgalı olabilir. hız da aynı şekilde. altyapı yoksa tercih edilmelidir. bölgedeki hız iyiyse alınabilir.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuyu 100 kere yükselttim sadece 1 kişi yazdı .
Mesaj otomatik birleştirildi:

vodafone redbox kullanmıyorum ama sıkı vodafone mobil kullanıyorum. redbox, içinde 4.5g sim kart bulunan bir cihazdır. cihazın bulunduğu bölgede vodafone 4.5g kapsaması, hızı ne kadar ise buradan alınacak hız da aynıdır. alınmadan önce vodafone bir hattan speedtest uygulaması üzerinden bölgeye en yakın vodafone sunucusu seçilip test yapılmalıdır. superbox'a göre ucuzdur. 4.5g olduğu için ping dalgalı olabilir. hız da aynı şekilde. altyapı yoksa tercih edilmelidir. bölgedeki hız iyiyse alınabilir.
Bölgedeki hız berbat
35 mbps

Up

Up

Up

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4

Bölgedeki hız berbat
35 mbps

Up
Genelde boş konulara yüzlerce mesaj gelir
Böyle konulara yazan çıkmaz
Ben de sinir oluyorum.

Bölgedeki hız berbat
35 mbps

Up

Up

Up
Orda yükselt butonu var ya up yazmana gerek yok

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Vodafone'dan uzak dur.
Her şeyi sıkıntılı.
Çok kopmalar yaşanıyor.
1.5 yıldır vodafone mobil kullanıyorum. müşteri hizmetlerine anında bağlanıyorum. sistemlerde güncelleme olsa ve erişim olmasa bile erişimim var. ve gayet memnunum. mesela temmuzda yazlık için internet hızı az dedim. gittiler siyah verici kutularından koydular sokağa. 15mbps'den 49mbps'e çıktı. hepsi de 1.5 ayda oldu. ben memnunum. ama evde internet sıkıntılı o doğru.

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
B
Genelde boş konulara yüzlerce mesaj gelir
Böyle konulara yazan çıkmaz
Ben de sinir oluyorum.

Orda yükselt butonu var ya up yazmana gerek yok
Daha fazla yükseltilmiyor

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
1.5 yıldır vodafone mobil kullanıyorum. müşteri hizmetlerine anında bağlanıyorum. sistemlerde güncelleme olsa ve erişim olmasa bile erişimim var. ve gayet memnunum. mesela temmuzda yazlık için internet hızı az dedim. gittiler siyah verici kutularından koydular sokağa. 15mbps'den 49mbps'e çıktı. hepsi de 1.5 ayda oldu. ben memnunum. ama evde internet sıkıntılı o doğru.
Kanka benimde telefon hattım vodafone.
Ama ev interneti ve red box kullanan tanıdıklarım var hiç memnun değiller.
Çok sık bakım adı altında kesilmeler yaşanıyormuş saatlerce gelmiyormuş internet.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

Bölgedeki hız berbat
35 mbps

Up

Up

Up
bölgedeki hız berbatsa ve altyapın yoksa. önce vodafone hattan sonra türk telekom hattan speedtest yap. eğer türk telekom daha hızlıysa türk telekom magnet alabilirsin. illa vodafone alacaksan 542den talepte bulun. internet hızı çöp de. gelip verici kutulardan takarlar. smsle durumu kontrol edebilirsin.

Kanka benimde telefon hattım vodafone.
Ama ev interneti ve red box kullanan tanıdıklarım var hiç memnun değiller.
Çok sık bakım adı altında kesilmeler yaşanıyormuş saatlerce gelmiyormuş internet.
türk telekom magnet diye bişey çıkmış. aynı superbox. yazlıktaki türk telekom internet hızı. 120mbps'e çıkıyor çünkü dibimize baz ist. dikmişler. ondan alınabilir hız yüksekse. ama limitsizi yok illa kotalı.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
bölgedeki hız berbatsa ve altyapın yoksa. önce vodafone hattan sonra türk telekom hattan speedtest yap. eğer türk telekom daha hızlıysa türk telekom magnet alabilirsin. illa vodafone alacaksan 542den talepte bulun. internet hızı çöp de. gelip verici kutulardan takarlar. smsle durumu kontrol edebilirsin.

türk telekom magnet diye bişey çıkmış. aynı superbox. yazlıktaki türk telekom internet hızı. 120mbps'e çıkıyor çünkü dibimize baz ist. dikmişler. ondan alınabilir hız yüksekse. ama limitsizi yok illa kotalı.
Kanka fiyatı iyiyse çok iyi bence.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
durum çok garip. şehir merkezinde vodafone 60-70mbps hız verirken. vodafone baz istasyonu haritasına erişimim var sayılır (150mt) . türk telekom 12mbps veriyor. çok acayip.

Kanka fiyatı iyiyse çok iyi bence.
100gb kotalı 99tl 200gb kotalı 129 tl. gayet iyi ama bunun şöyle bir kriteri var. bunu almak için önce evde internete başvurman lazım. altyapı yoksa veriyorlar. öteki türlü yok.

Son düzenleme:

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
durum çok garip. şehir merkezinde vodafone 60-70mbps hız verirken. vodafone baz istasyonu haritasına erişimim var sayılır (150mt) . türk telekom 12mbps veriyor. çok acayip.

100gb kotalı 99tl 200gb kotalı 129 TL. gayet iyi ama bunun şöyle bir kriteri var. bunu almak için önce evde internete başvurman lazım. altyapı yoksa veriyorlar. öteki türlü yok.
Kanka ben vodafone mobile hat kullanıcısıyım.
Bizim evde fiber veya vdsl altyapısı yok.
Adsl ile bağlıyız türk telekomun ev internetine
Paket 16mbps falan.
Ben şimdi ayda 100 TL'ye dediğin şeyi yapabilirmiyim?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Kanka ben vodafone mobile hat kullanıcısıyım.
Bizim evde fiber veya vdsl altyapısı yok.
Adsl ile bağlıyız türk telekomun ev internetine
Paket 16mbps falan.
Ben şimdi ayda 100 TL'ye dediğin şeyi yapabilirmiyim?
aga önce vodafone hattan sonra türk telekom hattan hız testi yapmalısın. uygulamadan ve konumun açıkken yapmalısın. mesela izmirde oturuyorsan altında izmir yazan türk telekom sunucusunu seç. vodafone için de altında izmir yazan vodafone tr sunucusunu seç. eğer ilinde sunucu yoksa yakınındaki ilin sunucusuna bağlan. speedtest sonucunu da atarsın artık :)

Top Bottom