Neler Yeni

VOK-TARGET alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
OFLU HOCA
rekabet var tamam dostum ama rağbette çok. ayrıca bu işi yapanlar anında stok tüketenler yani stok olmaması mining ve stokçuların yüzünden aslında. şuan 15kya satılan bir kart stok durumu düzeldiğinde -sürümden kazanma amaçlı- en uygun 12bine satılır
Aynı şeyden bahsediyoruz ki
Hiç bir zaman eski fiyatları bulmayacağına inananlardanım. ama hep böyle fahiş fiyatlardan gideceğini de zannetmem. Rekabet var çünkü..

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
caner yılmaz
Fiyatlarda ciddi şişirmeler var. O hiç belli olmaz. Stok geldiğini var sayalım. Şimdi satıcı yerinde olalım. Bir hazır sistemde 5kya mal ettiği bir 3060 ekran kartını Millet 8k dan almaya alışmışsa ben onu 6k ya indirmem. Nasılsa satılıyor. Ama benden alsınlar cazip olsun diye 7kya düşürebilirim. Hiç bir zaman eski fiyatları bulmayacağına inananlardanım. ama hep böyle fahiş fiyatlardan gideceğini de zannetmem. Rekabet var çünkü..
hayatımda bu kadar haklı ve mantıklı ekran kartı tavsiyesi veyahut sistem tavsiyesi göremedim ağzına sağlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
OFLU HOCA
hayatımda bu kadar haklı ve mantıklı ekran kartı tavsiyesi veyahut sistem tavsiyesi göremedim ağzına sağlık
Keşke mesajların başını da okusanız da açıklama yapmak zorunda hissetmesek.

Top Bottom