Neler Yeni

W11 Kritik Hata (Bıktım Bu Güncelleştirme Hatasından)

cgokhans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Gökhan Topal
Arkadaşlar w11 in son güncellemesinden sonra başlat tuşuna basmam taktirinde
Kritik Hata
Başlat menünüz çalışmıyor. Bir daha oturum açtığınızda bunu düzeltmeyi deneyeceğiz
Şimdi oturumu kapat,
yazıyor. Oturumu da kapatsam yeniden de başlatsam güncelleştirmeyi de kaldırsam yine aynı hata.
En son sistem geri yükleme ile çözmüştüm. Dün yine güncelleştirmiş kendisini. Yine aynı hata ile karşı karşıya kaldım. Şimdi tekrar sistem geri yükleme yapacağım ama w11 bir yerden sonra sistemi güncelleştirmeye zorluyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu? İnternetteki bulduğum bazı şeyleri de denedim hala çözülmüyor.
(Güncelleştirme kodu vereyim dedim son güncelleştirmelerde düne ait bir rakam da yok işin garip yanı. Ama güncelleştirme indirdiğini görür görmez iptal etmiştim. Hatta ona rağmen sistemi yeniden başlatınca güncelleştirme tamamlanıyor başarılamadı geri alınıyor falan demişti)

innata

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Onur Erçakır
İlk çıktığından beri windows 11 kullanıyorum ve bahsettiğin hata hiç karşıma gelmedi. Format atıver. Düzelir.
Şu anda 24H2 versiyon 26120.1542 kullanıyorum. Developer versiyonu olmasına rağmen hiç hata görmedim.

cgokhans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Gökhan Topal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk çıktığından beri windows 11 kullanıyorum ve bahsettiğin hata hiç karşıma gelmedi. Format atıver. Düzelir.
Şu anda 24H2 versiyon 26120.1542 kullanıyorum. Developer versiyonu olmasına rağmen hiç hata görmedim.
Hocam format sonrası program kurmak filan artık canımı sıkıyor. Gına geldi. Bir de internetim çok yavaş çünkü alt yapı yok buralarda. Tekrar indirmem gerekecek olan bir sürü bol GB'lı oyun var. O topa girmek istemiyorum açıkçası.

Top Bottom