Neler Yeni

Yardım Wd 40 ile pc anakarti temizlenir mi

Can...

80+ Platinum
Elime amd sempron işlemcili bir nostalji ssitem geçti bı kaç ayar vercem sonra fişek olur kafamda ki tek soru anakarti wd 40 ile temizlesem sorun olurmu çünkü yağlı bir yapısı var bende kinin veya bende ki farklı model mi bilmiyorum ama

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
WD-40 aşındırıcıdır. Bütün parçaları mahveder.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,254
İsim
Kadir
kompresör üflesen yeter herhangi bir şey dökülmediyse

halil22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
halil kaan
Elime amd sempron işlemcili bir nostalji ssitem geçti bı kaç ayar vercem sonra fişek olur kafamda ki tek soru anakarti wd 40 ile temizlesem sorun olurmu çünkü yağlı bir yapısı var bende kinin veya bende ki farklı model mi bilmiyorum ama
hayır saf alkol ile temizlenir

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Baran Bakır
asidik bir ürün bildiğim kadarı ile sakın öyle bir hata yapma

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yağız öztürk
wd40 mahveder parçaları. siz güçlü üfleyen bir hava tabancası ile hava sıkarsanız daha iyi olur parçalar için

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
wd40 mahveder parçaları. siz güçlü üfleyen bir hava tabancası ile hava sıkarsanız daha iyi olur parçalar için
Süpürgenin fırçalı ucu var bende de fırça var tozları kaldırdım o şekilde halletttim birde son soru şu amd sempron işlemcinin fanı nasıl parçalara ayrılıyor fan ve blok tan bahsediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
909,741
Üyeler
141,184
Son üye
kralshade123