Neler Yeni

WD BLUE SN580 2TB SSD 4300TL

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,165
İsim
Kara Kartal
Hocam silicon power kullandın mı bilmiyorum ama beş para etmez. 3-4 kez aldık hepsi sorunlu. WD ile Silicon Power'ı bir tutuyorsanız siz bilirsiniz xD sırf koltuk ısıtma var diye Golf yerine Egea almaya benziyor verdiğiniz örnek. WD yerine silicon power önerisinden sonra daha bir şey yazmam size 😂

Silicon Power US70 : NAND Flash Toshiba​

WD BLUE SN580 : NAND Flash Kioxia​

Silicon Power US70 : Kontrolcü Phison (Piyasanın en iyisi)​

WD BLUE SN580 : Kontrolcü (WD)​

Her markanın iyi ve kötü serisi vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yakup Bolat

Silicon Power US70 : NAND Flash Toshiba​

WD BLUE SN580 : NAND Flash Kioxia​

Silicon Power US70 : Kontrolcü Phison (Piyasanın en iyisi)​

WD BLUE SN580 : Kontrolcü (WD)​

Her markanın iyi ve kötü serisi vardır
Hocam bu konuda sıkıntı yok , arkadaş marka karalamasi yapmış fakat burda sorun o değil US70 ürününü satan sadece TRgaming var şuan piyasada onunda yorumları bugüne kadar hiç iyi değil forumdaki çoğu kişi bilir çoğu ürünü ucuza satıyor ve bozuk ürün yolluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ersen
Dramli bekliyorum dramsiz ssd çabuk bozulur ömrü kısadır
Dramsiz ve 10 yıldır sistem diski olarak kullanılıyorum. 43883 saatte hala taş gibi çalışıyor. Dramsiz ssdye sistemde kurulur ömrü de kısa falan değildir(120gb olan modellerin fabrika ömrünün 240 gb olanların yarısı kadar olduğunu da hatırlatayım).

Ekler

• savage 120.png
    savage 120.png
    61.1 KB · Hit: 19
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yakup Bolat
Hocam bu konuda sıkıntı yok , arkadaş marka karalamasi yapmış fakat burda sorun o değil US70 ürününü satan sadece TRgaming var şuan piyasada onunda yorumları bugüne kadar hiç iyi değil forumdaki çoğu kişi bilir çoğu ürünü ucuza satıyor ve bozuk ürün yolluyor
Dramli 2tb ssdyi 4bin bandına bulman çok zor attığın satıcı da güvenilir değil başka bir satıcıdan aynı fiyata at eyvallah diyecem

java

80+ Bronze
Boot diski yapılmaz. Depolama için kullanılabilir.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Dramli bekliyorum dramsiz ssd çabuk bozulur ömrü kısadır
Ömrü kısadır diyorsun Samsung 970 evo plus var iş için kullanıyorum sürekli yaz sil yapıyorum ömrü 97 de daha. Öyle 2 yıl da ölecek şeyler değil SSD ler ek olarak 10 yıl kullanmayıda bekleme bir SSD den sonuçta devir sürekli değişiyor güncellemek gerekecek elbet hızları düşük gelecek vs.

Top Bottom