Neler Yeni

Webtekno Asus öneri Sistemini aldım (6200TL) incehesap

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Gökhan Tunca
işlemci 1600 af ile değiştirilebilirdi
anakart herhangi bir sıkıntısı yok
RAM gayet güzel 16 gb 3000 mhz yeterli
ekran kartı keşke 8gb olan versiyonunu alsaymışsınız artık yeni güncel oyunlar vram üzerinden gittiği için 1 2 sene sonra sıkıntı yaşayabilirsiniz
ssd çok duydum kronik sıkıntısı var diye ben bilmiyorum
kasa aralarındaki en kötü kasa hiç bir şekilde hava almıyor öndeki 3 fanı resmen süs olsun diye koymuşlar ileride ve yaz aylarında çok büyük sıkıntı yaşarsın
psu marka kötü bir marka alınmasaydı iyi olabilirdi kasa ve psu birleşiklere bakmalıydın
monitörde herhangi bir sıkıntı yok

SONUÇ : sistemi 2 yada 3 yıl önce alınsaydı güzel olabilirdi fakat şuanda çok kötü bir sistem olmuş ve aşırı derecede pahalı olmuş birazcık daha bakarak çok daha güzel sistemler alınabirdi BENCE İADE edebiliyorsan etmelisin
detaylı acıklaman için tesekkur ederım. Bunu yegenıme aldık acıkcası cocuk daha 15 yasında ve sadece zula oynayacak. SSD için bende pek emın olamadım ama işlemci arada 80 tl fark var dıye yenı nesıl olsun ıstedım sonucta sadece cs go ve zula oynayacak bu cocuk.
Herkesin unuttgu bisey var monitör 27inc 144hz ve monitör hariç fiyat 4.858,82 TL Ben bu fiyata pek bulamadım ve bütçeyi aşmak istemedim. millet xfx öneriyor bilmem onu bunu onerıyor sacma sapan seyler. Mantıksal olarak ve bütçe olarak dusunursek dolar olmus 7 tl ve piayasada cidden bulamadım.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
detaylı acıklaman için tesekkur ederım. Bunu yegenıme aldık acıkcası cocuk daha 15 yasında ve sadece zula oynayacak. SSD için bende pek emın olamadım ama işlemci arada 80 tl fark var dıye yenı nesıl olsun ıstedım sonucta sadece cs go ve zula oynayacak bu cocuk.
Herkesin unuttgu bisey var monitör 27inc 144hz ve monitör hariç fiyat 4.858,82 TL Ben bu fiyata pek bulamadım ve bütçeyi aşmak istemedim. millet xfx öneriyor bilmem onu bunu onerıyor sacma sapan seyler. Mantıksal olarak ve bütçe olarak dusunursek dolar olmus 7 tl ve piayasada cidden bulamadım.
mantıksal olarak donanım arşivinin şu sistemini önerirdim

hem rx580 8gb işlemciside 2600 sadece 1 tane daha ram eklediğimizde 4.525,79 tl oluyor normal fiyatı 4.249,00 tl bir tanede 144 hz monitör eklediğimizde 5.674,79 tl oluyor ve kasa ve psu dahil olmak üzere bu sistem alınabilirdi fakat üsttede dediğim gibi bu sistem 2 3 yıl önce alınmış olsaydı güzel olurdu fakat sizin aldıgınız sistemde dediğiniz oyunlara yeter iyi günler hayırlı olsun

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,110
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
İmkanınız varsa iade edin Hypnotic 2680' i 16 GB RAM + 144 Hz monitör alın. 500 TL kadar cebinizde kalır.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
iptal edin hocam, iptal edin. 24 inç monitör alın en fazla 27 inç fazla be oyun için. Çok daha mantıklı seçimler yapabilirsiniz.

Valkry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Hasan TEKİNER
Bu daha iyi sanki.

Ekler

• Screenshot_20200417-172013.png
    Screenshot_20200417-172013.png
    189.7 KB · Hit: 37