Neler Yeni

WHATGEEK üzerinden son 1 ay içinde ürün alan arkadaşlar konuya baksın lütfen!!

Palo DAYI

80+ Gold
La bu ne herkesin kargosunu başka firmaya vermişler 😂. Senin de benim ki gibi önce oraya gidecek Singapur'dan ülkemize gelecek.
Ulkeler arası dolaşıyorlar aw
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizde benim gibi gamilden gelen takip linkiylemi bakiyonuz yoksa başka yerdenmi bakiyonuz

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Muhammed emin efe
Ulkeler arası dolaşıyorlar aw
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizde benim gibi gamilden gelen takip linkiylemi bakiyonuz yoksa başka yerdenmi bakiyonuz
Yanwen ship yaz bir sürü firma var. Farklı detaylar gözüküyor.

Palo DAYI

80+ Gold

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Muhammed emin efe
güncelleme yapıyorum bugün itibari ile sonunda kargoya verdiler. Yunexpress ile, 2 haftaya falan da gelir oh mis bahara klavye aldım aralık ayında dedim güldünüz bak :D
Kanka benim ürünlerin yarısını 10 gün önce diğer yarısını bugün kargoya verdiler. Demek ki Çin'in bi ayağı kaysa hayatımız duracak. Şu bağımlılığa bak. Kendimiz üretmiyoruz.

~helloworld

80+ Bronze
Kanka benim ürünlerin yarısını 10 gün önce diğer yarısını bugün kargoya verdiler. Demek ki Çin'in bi ayağı kaysa hayatımız duracak. Şu bağımlılığa bak. Kendimiz üretmiyoruz.
sen neler aldın tamamını atarmısın link olarak vs merak ettim, geldiğinde memnun olursan işime yarayacak bir şey ise belki bende alırım

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Muhammed emin efe
sen neler aldın tamamını atarmısın link olarak vs merak ettim, geldiğinde memnun olursan işime yarayacak bir şey ise belki bende alırım
Kanka full Gmk67 şaşırtacak bir şey yok 😂

~helloworld

80+ Bronze
Kanka full Gmk67 şaşırtacak bir şey yok 😂
çok pahalı ve gereksiz değilmi? yani bunun özelliği custom klavye yapmak yanlış anlamadı isem ,kalitesi vs değil asıl olay. 60 dolara direkt switchli tuşlu güzel klavyeler varken niye bu merak ettim açıkçası

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Muhammed emin efe
çok pahalı ve gereksiz değilmi? yani bunun özelliği custom klavye yapmak yanlış anlamadı isem ,kalitesi vs değil asıl olay. 60 dolara direkt switchli tuşlu güzel klavyeler varken niye bu merak ettim açıkçası
Öyle olsa inan direkt hazır alırdım. Ben alimunyum klavye dışında hiçbir klavyeden bu sesi almadım. Hatta bazı aluminyum kasalar bile bu kadar yok değil. Yani bu yüzden bu kadar tutuldu gmk67 zaten. Diğer klavyelerin stabilizerleri, kasa sesi vs zort olduğu için. Tek mevzu toplama klavye olsa zaten herkes öyle yapardı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,020
Üyeler
152,991
Son üye
mehtapke
Top Bottom