Neler Yeni

Whatsapp sohbet geçmişini telefondan aktarma

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,177
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Merhaba bwnde lg q7+ telefonu vardı hala bende duruyor. Şuan elimde Xiaomi redmi note 12 pro var whatsapp aktarmaya çalıştığımda başarısız olmuştum. Bende bırakmıştım. Ama bnaa eski sohbetler lazım. Eski telefondan giriş yapınca eski sohbetler geliyor 12prodaki gruplardan çıkıyor eski sahip olduğum gruplar geliyor bu telefondan açınca son mesajlar ve çıktığım gruba geri giriyor. Eski mesajları yedekliyorum ama yükleyemiyorum. Direkt dosyayı aktarsam başarılı olur mu?
Not: aero whatsapp kullanıyorum.

MigrosJET

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Martyn McMillan
Yedekleme varsa otomatik geçiyor diye biliyorum.

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,177
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
Merhaba bwnde lg q7+ telefonu vardı hala bende duruyor. Şuan elimde Xiaomi redmi note 12 pro var whatsapp aktarmaya çalıştığımda başarısız olmuştum. Bende bırakmıştım. Ama bnaa eski sohbetler lazım. Eski telefondan giriş yapınca eski sohbetler geliyor 12prodaki gruplardan çıkıyor eski sahip olduğum gruplar geliyor bu telefondan açınca son mesajlar ve çıktığım gruba geri giriyor. Eski mesajları yedekliyorum ama yükleyemiyorum. Direkt dosyayı aktarsam başarılı olur mu?
Not: aero whatsapp kullanıyorum.
Whatsapp'ın kendi uygulama içinde sohbeti diğer telefona aktarma seçeneği var denediniz mi?

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,177
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Whatsapp'ın kendi uygulama içinde sohbeti diğer telefona aktarma seçeneği var denediniz mi?
Ona basınca diğer telefondan oturum aç diyor ama açınca diğeri gidiyor

Top Bottom