Neler Yeni

WIFI OLMAYAN ANAKART

seniseni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
sena kale
Arkadaslar ben yeni pc topladim tecrubesizim biraz bu konuda wifi ozelligi olmadigini bilmiyordum.eternetle de baglanmam zor olur arada çok oda var baska ne gibi cozum onerirsiniz bi kac cihaz varmis sanirim ya da wifi drive kursak ise yarar mi ?

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Ahmet Yıldırım
Cihazı kesinlikle almanız gerekiyor.

eren28tr

80+ Gold
Arkadaslar ben yeni pc topladim tecrubesizim biraz bu konuda wifi ozelligi olmadigini bilmiyordum.eternetle de baglanmam zor olur arada çok oda var baska ne gibi cozum onerirsiniz bi kac cihaz varmis sanirim ya da wifi drive kursak ise yarar mi ?
Anakartına uygun wifi kartı yada USB wifi adaptörü alabilirsin.

GLOMBY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Bayram Enes
Hocam ben bu wifi adaptörünü kullanıyorum en çok tercih edilen ve kaliteli olan model de bildiğim kadarıyla bu. Ben bir senedir aktif şekilde kullanıyorum ve bir defa problem yaşamadım. Zaten bir defa alınıp her zaman kullanılan bir ürün olduğu için en iyisini alıp kullanmak en mantıklısı olduğunu düşünüyorum.

Rally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Ahmet
bütçen varsa bunu al ben uzun bir süre kullandım wifi li anakarta gecince boşa cıktı memnundum

Mesaj otomatik birleştirildi:

bunda da bluettot var fiyatı iyimiş

seniseni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
sena kale
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçen varsa bunu al ben uzun bir süre kullandım wifi li anakarta gecince boşa cıktı memnundum

bunda da bluettot var fiyatı iyimiş

Hocam bunlar adaptor kitleriyle ayni mi daha mi farkli

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yunus Emre Arslan
telefonunu ethernet olarak kullanabilirsin geçici olarak :D ama cihaz alman gerekiyor veyahut wifi güçlendirici alığ onup ethernet girişiyle ethernet kullanabilirsin

seniseni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
sena kale
telefonunu ethernet olarak kullanabilirsin geçici olarak :D ama cihaz alman gerekiyor veyahut wifi güçlendirici alığ onup ethernet girişiyle ethernet kullanabilirsin

Hocam telefon iphone 15 sarj giris yeri kasada yok baglanamiyorum bu powerline adaptorler nasildir

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yunus Emre Arslan

Hocam telefon iphone 15 sarj giris yeri kasada yok baglanamiyorum bu powerline adaptorler nasildir
Valla tam bilgim yok adaporler icin

Top Bottom