Neler Yeni

win 10 dan 11 e geçmelimiyim

Ahmet.G

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet
merhabalar öncelikle geçmeyi düşündüren şey beni neredeyse bütün arkadaşlarımın win 11 kullanıyo olmalarıydı
ben onlara sorduğumda çok kullanışlı kolay vesaire dediler fakat ben ilk win 11 çıktığı zaman
bi geçme durumunda olmuştum o zaman pc de eski olduğundan hata,takılma,donma oyunlarda gibi çok şey başıma geldi
şu an sistem özelliklerim rx6650xt (8gb) 16 gb corsair ram intel i3 12100f işlemci var geçsem ne gibi şeyler yaşarım fps düşüşü olur mu oyunlarda
bir bilgisi olan varsa vey azarsa çok memnun olurum :)

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,241
İsim
mehmet demirel
merhabalar öncelikle geçmeyi düşündüren şey beni neredeyse bütün arkadaşlarımın win 11 kullanıyo olmalarıydı
ben onlara sorduğumda çok kullanışlı kolay vesaire dediler fakat ben ilk win 11 çıktığı zaman
bi geçme durumunda olmuştum o zaman pc de eski olduğundan hata,takılma,donma oyunlarda gibi çok şey başıma geldi
şu an sistem özelliklerim rx6650xt (8gb) 16 gb corsair ram intel i3 12100f işlemci var geçsem ne gibi şeyler yaşarım fps düşüşü olur mu oyunlarda
bir bilgisi olan varsa vey azarsa çok memnun olurum :)
deneyin memnun olmasaniz donersiniz

Ahmet.G

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
deneyin memnun olmasaniz donersiniz
ben önceki bilgisayarımda dönmek istedim ve geçerken hiç bir problem yoktu dosya kaybı vs ama geri dönerken usb ile iso ile dönüldüğü için format gibi oldu yani o yüzden soruyorum

Top Bottom