Neler Yeni

Çözüldü✓ Win 11 güncellemeden sonra pc çöktü.

Zpyhrana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar yazılım ve donanım. C# & Python
Instagram
benemreadam
Dostlar psu nun artık ekran kartını besleyememsinden olabilirmi. 2 sorun kalıyor son çare ya psu yada ekran kartı pert. Psu ların bir ömrü varmı yani bir windows güncellemesinden olacağını sanmıyorum artık, ya denk geldi bilemiyorum. Çünki ekran kartı besleme kablosunu takmadığım da aynı sorun yani bundan yola çıkarsak psu da bir sorun yada ekran kartı güç çekmiyor. Bu konuda da beni aydınlatırsanız sevinirim. Bunları başka nasıl test ederim bilginiz varsa yada en ucuz yollu nasıl çözebilirim.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
eren kılıçoğlu
Dostlar psu nun artık ekran kartını besleyememsinden olabilirmi. 2 sorun kalıyor son çare ya psu yada ekran kartı pert. Psu ların bir ömrü varmı yani bir windows güncellemesinden olacağını sanmıyorum artık, ya denk geldi bilemiyorum. Çünki ekran kartı besleme kablosunu takmadığım da aynı sorun yani bundan yola çıkarsak psu da bir sorun yada ekran kartı güç çekmiyor. Bu konuda da beni aydınlatırsanız sevinirim. Bunları başka nasıl test ederim bilginiz varsa yada en ucuz yollu nasıl çözebilirim.
ekran kartının güç kablosunu çıkar tekrar dene.

Zpyhrana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
benemreadam
ekran kartının güç kablosunu çıkar tekrar dene.
Çıkartılmış haliyle güç tuşuna bastığımda sorun aynı şekilde. Taksam da çıkartsam da aynı. İkisinden birinde sorun var. Yada çok başka birşeyde sorun var ama ben çözemedim.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
eren kılıçoğlu
Çıkartılmış haliyle güç tuşuna bastığımda sorun aynı şekilde. Taksam da çıkartsam da aynı. İkisinden birinde sorun var. Yada çok başka birşeyde sorun var ama ben çözemedim.
kasayı televizyona bağlayıp dene.

Zpyhrana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
benemreadam

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
eren kılıçoğlu
Yok malesef o şekilde olmadı. Farklı kablolar ile denedim yine olmadı.
o zaman ekran kartında sorun olabilir imkanın varsa bilgisayarcıya gidip farklı bir ekran kartı ile dene.

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,208
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
bir elektrik elektronikçiye gidip psunun kablolarının güç değerlerini ölçtürebilirsin

Top Bottom