Neler Yeni

win 11 hala bozuk mu

Zexius

80+ Bronze
İşlemci kullanımı vs e daha yüksek 10 varken 11 kullanılmaz,
7800X3D + RTX 4080 SUPER olan arkadaş 11 kullanıyordu 10 a geçti işlemcisi bi 5 derece daha serin 🤣 RAM ve işlemci kullanımları vs de düşüyor.
Sizin arkadaşta öyledir bende öyle bir problem yok genel bir arıza yok windows 11'de
Mesaj otomatik birleştirildi:

7800X3D + RTX 4080 SUPER olan arkadaş 11 kullanıyordu 10 a geçti işlemcisi bi 5 derece daha serin 🤣 RAM ve işlemci kullanımları vs de düşüyor.
Arka programda mining çalışıyor olabilir.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,513
İsim
Hacı
Sizin arkadaşta öyledir bende öyle bir problem yok genel bir arıza yok windows 11'de

Arka programda mining çalışıyor olabilir.
bende de işlemci kullanımı vs daha fazla. Hatta FPS falan da daha düşük FPS oyunlarında.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,513
İsim
Hacı

Mehmetdu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mehmet
7800x3D ve RTX 4080 ikilisini kullanıyorum. Metin2 oyuncusuyum ve her zaman 32 Client aktif açık bulunuyor. Windows 10 ile oynadığımda önde oynadığım clientte 60 FPS sabit alıyorum sorunsuz akıyor fakat arkada açık duran clientler 60 FPS yazmasına rağmen takıla takıla hareket ediyor. Windows 11'e geçiş yaptığımda tüm Clientler yine 60 FPS veriyor ve arkada duranlar bu sefer hiç takılmadan sorunsuz çalışıyor.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,513
İsim
Hacı
7800x3D ve RTX 4080 ikilisini kullanıyorum. Metin2 oyuncusuyum ve her zaman 32 Client aktif açık bulunuyor. Windows 10 ile oynadığımda önde oynadığım clientte 60 FPS sabit alıyorum sorunsuz akıyor fakat arkada açık duran clientler 60 FPS yazmasına rağmen takıla takıla hareket ediyor. Windows 11'e geçiş yaptığımda tüm Clientler yine 60 FPS veriyor ve arkada duranlar bu sefer hiç takılmadan sorunsuz çalışıyor.
Garip, demekki kendine göre avantajları var :ROFLMAO:

Mehmetdu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mehmet
Garip, demekki kendine göre avantajları var :ROFLMAO:
Oynadığım oyun en yeni olup sadece Windows 11 desteklese anlarım da dx8 tabanlı 2006'da çıkmış bir oyun. Artık uğraşmıyorum son 1 senedir Windows 11 ile yola devam.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Dwayne Rolly
Kardeşim uzun zamandır kullanıyor. Her türlü oyunu da oynar. Hiç şikayet ettiğini görmedim. Yeni çıkan bir ürün / sürüm hakkında illa ki bir sorunlu ya da bozuk efsanesi türetilir. Yazılı olmayan kural.
hayır kullandım sorunluydu eşşek gibi ram kullanımı vardı o yüzden oyunlarda drop oluyordu biliyoruzda konusuyoruz

bende de işlemci kullanımı vs daha fazla. Hatta FPS falan da daha düşük FPS oyunlarında.
hala geçilmezmiş o zaman destek çekilene kadar devam

Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
bozukluğu bırak yeni gelen 23h2 sürümünde performans öyle artırılmış ki kesinlikle başka sistem önermem.hızlı masaüstü açılışı,programlar açık olan çokta olsa dahi hızlı bilgisayar kapanmasından tut görsel kaliteye kadar çok yenileme olmuş.çok sövmüştüm arkasından ama bu sürümden sonra bill gatesi affettim bilgisi olsun.

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Win 11 bozuk değildi ki .d

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Dwayne Rolly
bozukluğu bırak yeni gelen 23h2 sürümünde performans öyle artırılmış ki kesinlikle başka sistem önermem.hızlı masaüstü açılışı,programlar açık olan çokta olsa dahi hızlı bilgisayar kapanmasından tut görsel kaliteye kadar çok yenileme olmuş.çok sövmüştüm arkasından ama bu sürümden sonra bill gatesi affettim bilgisi olsun.
oyun modlamada sorun varmı olay o benim oyunlarım modlu win 11 bence modları kaldırmaz sorun cıkarır gibi modlu oyun oynuyorsan öner oynamıyorsan benim için bir önemi yok stabil olmasının

Alıntıyı görüntüle
soru soruyorsun sonra da eşek gibi davranıyorsun :D bu forum senin gibilere fazla
adamına göre muamele

Top Bottom