Neler Yeni

Win10 BAŞLATILIRKEN KAPANIP AÇILIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Oğuzhan Yılmaz
Herkese selam. Sorunum bilgisayarımı başlat kısmındaki kapat butonunun eylem göstermemesi ile başladı. Kapat butonuna basınca kapanmıyordu. Sonrasında Windows'un güncellemesi olup olmadığına baktım. Birkaç güncelleme vardı indirdim güncelleyip kapat dedim. Daha sonrasında bilgisayar açılırken BIOS logosu gelmeden sol üst köşede ''__'' çıktı. Bende mecburen kasa üzerinden kapattım. Bilgisayar üzün süre kendini başlatamadı. Sabah tekrar denedim bilgisayar açılırken kendini kapattı tekrar açtı kapattı tekrar açtı. Uzun süre tekrar edince bende güç kaynağından kapattım bu sefer. Daha sonra tekrar başlattığımda ''American Megatrends'' ekranını gördüm. F1 ile bailatıp BIOS ekranına girdim. Save and Quit dediğimde bilgisayar kendini kapattı. Daha sonrasında kendini başlatabildi. Sorun ne olabilir. Donanımasl mı yazılımsal mı ?

Dip Not : Windows OEM Key kullanıyorum ve güncelleme ekranında ''Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir.'' yazıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Oğuzhan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HDD' de sıkıntı olabilir.
American Megatrends ekranında M.2 Slotunu görmedi. BIOS ekranında M.2 Slotu göründü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen gün 3. ssd taktım. Acaba kabloları birbirine değip kısa devre yapıyor olabilir mi ?

Top Bottom