Neler Yeni

Win11 için uygulama kilidi

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
Merhabalar, üniversite hazırlık öğrencisiyim ve bilgisayardaki bazı oyunlarım çok vaktimi çalıyor. Bu oyunlara sadece haftanın belli günleri veya belli saatleri erişmek istiyorum, buna uygun bir uygulama kilidi var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim, iyi forumlar.

Mr.White

80+ Bronze
Saatlik kilitleyebileceğin bir program yok diye biliyorum.

1704713537168.png

Ben bunu kullanıyorum henüz bir sorun yaşamadım.

Not : Klasör kitleyebiliyorsun .exe'lerde çalışmıyor

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saatlik kilitleyebileceğin bir program yok diye biliyorum.

Alıntıyı görüntüle

Ben bunu kullanıyorum henüz bir sorun yaşamadım.

Not : Klasör kitleyebiliyorsun .exe'lerde çalışmıyor
Peki valorant veya steamdeki oyunları bu uygulama ile kilitleyebiliyorum değil mi?

Mr.White

80+ Bronze

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572

Mr.White

80+ Bronze

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
irade meselesi değil mi bu? kendin kitlersen istediğin zaman tekrar açabiliyorsun
şifresini anneme vermeyi düşünüyorum, evet irade meselesi ama canım istediğinde oynayabiliyor olma özgürlüğüm kötü etkiliyor gibi geliyor bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

az önce folderlockerı indirdim oyunları klasöre koyup kilitledim fakat riot istemcisinden falan rahatlıkla oyun açılabiliyor bu bir çözüm değil gibime geldi

Son düzenleme:

Mr.White

80+ Bronze
şifresini anneme vermeyi düşünüyorum, evet irade meselesi ama canım istediğinde oynayabiliyor olma özgürlüğüm kötü etkiliyor gibi geliyor bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

az önce folderlockerı indirdim oyunları klasöre koyup kilitledim fakat riot istemcisinden falan rahatlıkla oyun açılabiliyor bu bir çözüm değil gibime geldi
Dediğim gibi komple o uygulamanın erişmini kısıtlayabileceğin bir program yok diye biliyorum, biraz da iradenle kendini kısıtla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
şifreni annene vercende yukardaki arkadaşın dediği gibi irade meselesi bu.dayanamayacaksın yenik düşeceksin bu sefer anneni yoracaksın üzeceksin şifreyi söyle diye.bu hiç olmaz.kendin şifre koysan yine dayanamayacak girecen şifreyi bu da olmayacak.en iyisi oyunları pc den sınavlar bitene kadar yok etmek.

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
şifreni annene vercende yukardaki arkadaşın dediği gibi irade meselesi bu.dayanamayacaksın yenik düşeceksin bu sefer anneni yoracaksın üzeceksin şifreyi söyle diye.bu hiç olmaz.kendin şifre koysan yine dayanamayacak girecen şifreyi bu da olmayacak.en iyisi oyunları pc den sınavlar bitene kadar yok etmek.
Dediğim gibi komple o uygulamanın erişmini kısıtlayabileceğin bir program yok diye biliyorum, biraz da iradenle kendini kısıtla.
haklısınız denicem, teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,369
Üyeler
145,170
Son üye
Yuusuf
Top Bottom