Neler Yeni

Windows 10 home key

Hsdfdall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
İlker
Arkadaşlar yeni pc aldım içinde windows 10 home var . En ucuz oem key nerde bulabilirim

Kendi keyin sahiptir zaten. Key girmene gerek olmaması lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
Bilgisayarınız freedos olarak gelmediyse zaten lisanslıdır.Önereceğim site ektedir.Geçen arkadaşıma buradan aldık.Ucuz vardır illa ki ama güvenilir site atmak istedim.İyi forumlar :)
LİNK

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks

Hsdfdall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
İlker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayarınız freedos olarak gelmediyse zaten lisanslıdır.Önereceğim site ektedir.Geçen arkadaşıma buradan aldık.Ucuz vardır illa ki ama güvenilir site atmak istedim.İyi forumlar :)
LİNK
Benim bilgisayarımda windows etkinleştirilmedi diyor lisanslı mı yani anlamadım ben bu işi :rolleyes:

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
Benim bilgisayarımda windows etkinleştirilmedi diyor lisanslı mı yani anlamadım ben bu işi :rolleyes:
Bilgisayarınızı toplama mı aldınız.Windows kurup bırakmışlardır belki.Dediğinize göre lisansınız yok almanız gerekecek.

Muratac4r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Murat salih acar
hocam 30 lira daha fazla vermek istemiyorsanız format atıp pro yükleyebilirsiniz pro oem key leri 9 lira, home için olanlar 39 lira.

Hsdfdall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
İlker
Top Bottom