Neler Yeni

windows 10 için antivirüs programı kurmaya gerek varmı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk
selamünaleyküm, yeni bilgisayar aldım çoğu gerekli şeyi kurdum. işletim sistemim win 10 pro. sistem ayarlarında virüs ve tehdit koruması diye bir yer var. bilgisayarımı virüslerden korumak için ekstra antivirüs progrnamı kurmalımıyım?

TurKLoJeN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan
Çok makale ve crackli program indiren biriysen evet yok ben orijinal kullanırım öyle rastgele şeyler indirmem diyorsan gerek yok ama bence bir Geliştirici ve Güvenlikçi olarak her ihtimale karşı antivirüs programı almalısın tavsiyem Norton ve Kaspersky

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,090
İsim
Batuhan
Çok makale ve crackli program indiren biriysen evet yok ben orijinal kullanırım öyle rastgele şeyler indirmem diyorsan gerek yok ama bence bir Geliştirici ve Güvenlikçi olarak her ihtimale karşı antivirüs programı almalısın tavsiyem Norton ve Kaspersky
Bende Sadece Defender Var Sürekli Crackli Programlar Kullanıyorum Sorun Çıkarmıyor .

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çoğunlukla crackli program kullanmam ama yinede norton almayı düşünüyorum fiyatlarıda uygun

selamünaleyküm, yeni bilgisayar aldım çoğu gerekli şeyi kurdum. işletim sistemim win 10 pro. sistem ayarlarında virüs ve tehdit koruması diye bir yer var. bilgisayarımı virüslerden korumak için ekstra antivirüs progrnamı kurmalımıyım?
Eğer dikkatli kullanırsan gerek olacağını sanmıyorum ama USB'ye yazılan bir antivirüs ile ayda 1 sistemi taratmakta fayda var ben sistem dosyaları içinden defenderide sildim şuan hiçbir av yüklü değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Google için uzantılar kısmından tarayıcı antivirüsü var mıydı bilmiyorum ama onu yüklersen iyi olabilir av olmaması durumunda genellikle yanlışlıkla tıklanacak bir reklamdan falan virüs bulaşır o bunun önüne geçer.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,236
İsim
Mehmet Aslan
Crackli oyun veya dosya kuran biri değilseniz windows defender normal kullanıcının işini görür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emirhan
Steam
0xraptoRwave
Twitter
emrhna7ess
Discord
emrhna7ess
Günlük kullanıcıysanız Windows Defender bana göre yeterli, ek olarak uBlock Origin kullanıyorum memnunum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,981
Üyeler
149,809
Son üye
Ectomy
Top Bottom