Neler Yeni

Windows 11 de ekran saliselik olarak git gel yapıyor

Erhanlk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erhan Dundar
Arkadaşlar merhaba windows 11 de ekranım saliselik olarak git gel yapıyor görev yöneticisine girdiğim zaman bu durum daha net bir şekide belli oluyor.Deneyebileceğim neredeyse her şeyi denedim bilgisayarımın tüm parçalarını garantiye verdim hepsi sorunsuz çıktı biosu güncelledim ekran kartı sürücüsünü güncelledim sisteme defalarca temiz format attım hiçbiri işe yaramadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
kemal kılıçdaroğlu
kabloyu birazcık dürt birde monitörde farklı giriş varsa onu dene kabloyu sağlam taktığından eminmisin?

Erhanlk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erhan Dundar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dediğinizi bende düşündüm o yüzden sistemi televizyona farklı bir hdmi kablosu ile bağladım ve sorun orada da vardı

The Semih

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba windows 11 de ekranım saliselik olarak git gel yapıyor görev yöneticisine girdiğim zaman bu durum daha net bir şekide belli oluyor.Deneyebileceğim neredeyse her şeyi denedim bilgisayarımın tüm parçalarını garantiye verdim hepsi sorunsuz çıktı biosu güncelledim ekran kartı sürücüsünü güncelledim sisteme defalarca temiz format attım hiçbiri işe yaramadı
Freesync kapatıp dener misin

Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
kemal kılıçdaroğlu
laptobun varsa veya arkadaşının evine gidebiliyorsan aynı hdmi kablosu ile kendi monitörünü götürüp onun kasasında sene ondada olmuyosa ekran kartının soketinde sorun olabilir

Erhanlk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erhan Dundar
laptobun varsa veya arkadaşının evine gidebiliyorsan aynı hdmi kablosu ile kendi monitörünü götürüp onun kasasında sene ondada olmuyosa ekran kartının soketinde sorun olabilir
anakartı iki kez servise gönderdim hiçbir sorun çıkmadı windows 11 in genel bir sorunu olabilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
kemal kılıçdaroğlu
bendede win11 var bi sıkıntı yok ekran kartını alıp teknik servise bi göster soket arızası olabilir belki

Erhanlk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erhan Dundar
aslında tüm parçaları servise gönderdim zaten hiçbirinde bir sorun çıkmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
kemal kılıçdaroğlu
adam orda denedimi ekran kartını?

Erhanlk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erhan Dundar
adam orda denedimi ekran kartını?
şöyle söyleyeyim sistemi vatandan satın aldım servise gitti iki kez sonrasında kendi yerlerinde de testlerini yaptılar testlerde hiçbir sorun çıkmadı ama windows 10 kuruluydu testleri yapılırken o yüzden kuşkulandım bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
kemal kılıçdaroğlu
win11 kullananlarda böyle bi sıkıntı hiç duymadım o zmn win10 kur bi dene bende win11home var hiçbı sıkıntı yok şimdilik

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,408
Üyeler
154,228
Son üye
Rheic
Top Bottom