Neler Yeni

Windows 11 ne zaman adam olur ?

bartu_kk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Bartu Kesikkulak
İlk çıktığından beri windows 11 kullanıyorum. Her güncelleme geldiğinde ulan belki düzeltmişlerdir her şeyi diyorum. Ama fark olmuyor. En basitinden drag&drop eklesinler diye bekliyorum o da gelmiyor 😀. Dün windows 10 flashı hazırladım. Geri dönüyorum artık. Sizce ne zaman w11 yüklenebilir hale gelir. W10 özellikleri tam anlamıyla aktarılır ?

Caelius

80+ Silver
W11 gayet guzel bayadir kullaniyorum su ana kadar hic bir sorun yasamadim arayuz modern gozukuyor ve w10 a gore daha akici hissettirdi oyunlarda da boraz fps artisi yasadim ben cok memnunum w11 den

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
W11 gayet guzel bayadir kullaniyorum su ana kadar hic bir sorun yasamadim arayuz modern gozukuyor ve w10 a gore daha akici hissettirdi oyunlarda da boraz fps artisi yasadim ben cok memnunum w11 den
w10 dan w11 e formatsız geçilebiliyormuş nasıl yapılıyor biliyorsanız anlatabilir misiniz

bartu_kk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Bartu Kesikkulak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de memnundum hocam da küçük ama önemli özellikleri eklemiyorlar bir türlü ya. Belki de benim kullanmaya alışık olduğum özelliklerdir sadece

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

bartu_kk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Bartu Kesikkulak
w10 dan w11 e formatsız geçilebiliyormuş nasıl yapılıyor biliyorsanız anlatabilir misiniz
W11 indir yazınca microsoftun sitesi çıkıyor ordaki tooldan yapılıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Flash hazırlamadan sadece windows upgrade i olarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 Mayıs'tan beri desteği var, çalışıyor şu an. 22H2 ile geldi.

Aylardır yüklenebilir hâldeydi zaten. 2021 Ağustos'tan beri kullanıyorum ben. En ufak sorun yaşamadım.
Bende de kurulu zaten yüklenebilirden kastım o değildi 😀 ne zaman geçmek daha mantıklı anlamında dedim ve mesela bi dosyayı tutup ekranın sağ altına çekince masaütüne atabiliyordum rahatça bu özellik beni deli ediyor

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
mesela bi dosyayı tutup ekranın sağ altına çekince masaütüne atabiliyordum rahatça bu özellik beni deli ediyor
Yahu bu destek 1.5 ay önce geldi diyorum. Sürükle ve bırak destekleniyor. 22H2 ile geldi.

Ne zaman geçmek daha mantıklı anlamında dedim
İlk çıktığından beri geçmek daha mantıklıydı bana kalırsa. Windows 10'a göre fazla kaynak kullanımı, performans düşüklüğü, stabilite sorunu vs. yok ki zararınıza olsun. Windows 10'un çok daha modern gözüken hâli. Ayrıca arayüzü de akıcı. Kaybedeceğiniz bir şey yok. Windows 10 eskide kaldı bana kalırsa.

KlausM

80+ Silver
Bence geç artık bug falanda kalmadı en son KB5014668 güncellemsi geldi ve çoğu bug kaldırıldı bu güncellemede.

bartu_kk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Bartu Kesikkulak
Yahu bu destek 1.5 ay önce geldi diyorum. Sürükle ve bırak destekleniyor. 22H2 ile geldi.

İlk çıktığından beri geçmek daha mantıklıydı bana kalırsa. Windows 10'a göre fazla kaynak kullanımı, performans düşüklüğü, stabilite sorunu vs. yok ki zararınıza olsun. Windows 10'un çok daha modern gözüken hâli. Ayrıca arayüzü de akıcı. Kaybedeceğiniz bir şey yok. Windows 10 eskide kaldı bana kalırsa.
E hocam şu an güncelleme yok bende hiç güncel yani en son sürümünde ama sağ alta çekince masaütsüne atan özellik çalışmıyor. O zaman benimkinde mi sıkıntı var

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim
imzamdaki sistemle geçilebilir mi? diyelim ki geçtim geçmek mantıklı olur mu

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
bende sorun yok. 1 kez mavi ekran aldım daha da almadım. ama w10 iyiydi :,)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,618
Üyeler
155,446
Son üye
speeler01
Top Bottom