Neler Yeni

Windows 11 pro orijinal key nerden alabilirim

Apheliyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali Yurt
Merhabalar yeni aldığım hazır sistemden Windows 11 deneme sürümü ile geldi kms keyler vardı elimde denedim olmuyor böyle bir haya veriyor. Araştırınca bu hatanın orijinal key istemesi olduğunu öğrendim orjinal key nerden alabilirim ne yapmam lazım

Ekler

• image-7.png
    image-7.png
    66.8 KB · Hit: 50

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
mERT
internete windows 11 retail key yaz sana uygun olandan al kullan

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Yusuf Emre Şahin
Kms keyler kullanmak istemiyorum bahsettiğin sitte kms keylermi veriyor bilgim olmadığı için soruyorum
Hayır kms ile alakasız. Ben bugün pintipin firması üzerinden Windows 10 lisans anahtarı satın aldım etkinleştirmeye çalıştığım zaman başka bilgisayarda kullanıldığını söyledi daha sonra pinti pin WhatsApp botu ile konuştum bana birkaç şey yapmamı söyledi fakat onlar da başarılı olmadı. Pintipin desteğe WhatsApp üzerinden yazdım dönüş sağlamalarını bekliyorum. Eğer yardımcı olurlar ve sorunumu çözerlerse söylerim sen de oradan satın alırsın

louis bloom

80+ Silver
pintipin guvenilir ben hep oradan aldim

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Yusuf Emre Şahin
Hayır kms ile alakasız. Ben bugün pintip'in firması üzerinden Windows 10 Nisan sanatını satın aldım etkinleştirmeye çalıştığım zaman başka bilgisayarda kullanıldığını söyledi daha sonra pinti pin WhatsApp botu ile konuştum bana birkaç şey yapmamı söyledi fakat onlar da başarılı olmadı. Pintipin desteğe WhatsApp üzerinden yazdım dönüş sağlamalarını bekliyorum. Eğer yardımcı olurlar ve sorunumu çözerlerse söylerim sen de oradan satın alırsın
Bu arada konuyu çözüme kavuştuğu zaman rehber niteliğinde bir konu açacağım. Eğer dolandırıldıysam gereğini yapacağım.

JSezar

80+ Silver

louis bloom

80+ Silver
Bu arada konuyu çözüme kavuştuğu zaman rehber niteliğinde bir konu açacağım. Eğer dolandırıldıysam gereğini yapacağım.
pintipin dolandirici degil microsoft office windows 10 pro windows 11 pro keyler aldim birnkere sorun yasamadim ayrica key ile aktivite etmedigini satin almadan ve aldiktan sonra ayriyeten videolu olarakta belirtiyorlar, telefon numarasi yoluyla kayit yapıyorsun

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Yusuf Emre Şahin
pintipin dolandirici degil microsoft office windows 10 pro windows 11 pro keyler aldim birnkere sorun yasamadim ayrica key ile aktivite etmedigini satin almadan ve aldiktan sonra ayriyeten videolu olarakta belirtiyorlar, telefon numarasi yoluyla kayit yapıyorsun
Evet onu da yaptım hata veriyor.

Top Bottom