Neler Yeni

Windows 11 Üstünde Görünmeyen USB

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Devrim Artun Temel
Selamlar. Yeni bir Kingston DataTraveler Ex 3.0 64GB aldım ve bilgisayarıma taktım. Bilgisayarım USByi depolama aygıtı olarak değil Diğer Aygıtlar sekmesinde "!" işaretiyle gösteriyordu. BIOS görebiliyor ve işleyebiliyor. Aynı USByi daha yeni bir bilgisayara taktığımda sorunsuzca okudu ve bu bilgisayar üstünden USBye exFAT biçimlendirme yaptım. Daha sonrasında OTG çevirici ile 2 farklı telefona taktım yine okudu. Ancak benim bilgisayarım hala okumuyor. Ne yapabilirim?

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Selamlar. Yeni bir Kingston DataTraveler Ex 3.0 64GB aldım ve bilgisayarıma taktım. Bilgisayarım USByi depolama aygıtı olarak değil Diğer Aygıtlar sekmesinde "!" işaretiyle gösteriyordu. BIOS görebiliyor ve işleyebiliyor. Aynı USByi daha yeni bir bilgisayara taktığımda sorunsuzca okudu ve bu bilgisayar üstünden USBye exFAT biçimlendirme yaptım. Daha sonrasında OTG çevirici ile 2 farklı telefona taktım yine okudu. Ancak benim bilgisayarım hala okumuyor. Ne yapabilirim?
internet varsa chipset driverleri.usb driverlerini kurman gerek.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bedirhan AYHAN
Usb tak çalıştır mantığında çalışır. Windows 11 kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Windows 11 hala hatalarla dolu bir işletim sistemi. Windows 10 kurmanı tavsiye ederim.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Usb tak çalıştır mantığında çalışır. Windows 11 kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Windows 11 hala hatalarla dolu bir işletim sistemi. Windows 10 kurmanı tavsiye ederim.
Tavsiyem.

Top Bottom