Neler Yeni

Çözüldü✓ Windows 11 - Wi-Fi ağı bulunamadı (Wi-Fi ağ görmüyor)

kongepal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Mavideniz
Merhabalar,
Casper Excalibur G770 kullanıcısıyım, dün oyun oynarken bilgisayar mavi ekran verdi ve kapandı. Yüksek ihtimalle ısınmadan dolayı kapandı. Bilgisayarı yeniden açtığımda ekran kartı sürücüsü silinmişti. Sonrasında laptop'u açtım ve içerisindeki tozları temizledim ve ardından kasayı kapatıp tekrar Windows'u çalıştırdım. Ancak sonrasında Wi-Fi ile ilgili belirttiğim sorun ile karşılaştım. Ardından format attım ve ekran kartı sorununu düzelttim. Fakat Wi-Fi problemi devam etmekte. Aygıt yöneticisi üzerinde Wi-Fi sürücüsü gözüküyor, sürücüyü güncelledim, kaldırdım, tamamen kaldırıp yeni bir sürücü yükledim; ancak herhangi bir değişiklik olmadı. "Network Reset" gibi çözümleri denesem de herhangi bir şey değişmedi. Ethernet üzerinden kablolu olarak bağlanabiliyorum; ancak Wi-Fi herhangi bir ağ görmüyor.

Belirttiğim sorunun ekran görüntüsü;

sorun.png

Dipnot;
Harici bir Wi-Fi adaptörüm var, onu taktığım zaman Wi-Fi 2 olarak ağları görebiliyorum. Fakat onda da sık sık (30 saniyede bir) kesilmeler oluyor. Hatta bu olaylardan sonra fareyi usb portuna taktığım zaman algılamadığı da oldu.

Herhangi bir bilgi almak istiyorsanız belirtebilirim.
Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,734
Üyeler
154,455
Son üye
Kartal_27
Top Bottom