Neler Yeni

High Sierra Kurulum Sonrası Wi-Fi GPU Sorunu

Smokes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim Dülger
CPU ryzen 3600
Ekran kartı gtx 1070
Anakart X570 Wifi
Herkese merhabalar uzun uğraşlar sonucu Ryzen 3600 X570 ve GTX 1070 donanımların sahip bilgisayarım High Sierra'yı kurmuş bulunmaktayım. Ancak birkaç sorun mevcut ve aşamıyorum. Forumun tecrübeli kullanıcılarından destek bekliyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Sorunlar:

1. Öncelikle kuruluma geçmeden Intel Wi_Fİ kextini indirip Config dosyasına işledim. High Sierra kurulum ekranında Wi-Fi sürücüsünü sorunsuz şekilde gördü ve bağlandı. Ancak kurulum bitip masüstüne dönünce Wi-Fi'ya bir türlü bağlanamadım. Kablolu olarak bağlantı sağladı. Wi-Fi'yi nasıl aktif edebilirim?
2. Kablolu bağlantı kendiliğinden gerçekleşti bu iyi bir durum ancak hattım 83 Mbps olmasına rağmen hızım 8 Mbps'yi geçmiyor. Bunun nedeni nedir?
3. High Sierra'yı yükledikten sonra güncelleştirmelerini yapıp sürümü 17G14033 güncelledim. Ardından Web NVIDIA sürücüsünü indirip kurdum ancak ekran kartı yine aktif olmadı. Boot -args komutlarında nv_disable = 1 seçeneğini OC conf. İle açıp sildim. Yeniden başlattım ve sonuç aynı. Ekran kartını nasıl tanıtabilirm?

Top Bottom