Neler Yeni

Windows 11'e Geçilir mi?

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Mart içerisinde büyük güncelleme gelecekti galiba yine geçmeyi düşünüyorsanız tavsiyem onu beklemeniz. Geçmek isteyip, geçince istediği verimi alamayanlardan biriyim bu yüzden ben de bir sonraki güncellemeyi bekliyorum bakalım.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Çok zamandır bu işletim sisteminin Stabil olmadığı falan söyleniyordu. Ama son zamanlarda araştırdığıma göre daha stabil olmuş 22H2'den sonra.

Windows 10 22H2'den geçmeye değer mi? Ayrıca Windows Key'i almaya gerek var mı tekrardan? Şu an Windows 10 üzerinde yıllardır Volume Mak key olarak geçen yine Microsoft tarafından onaylı olan Key'den kullanıyorum.

Windows 11 geçtiğimde tekrar Key almama gerek olacak mı?
Bir kaç aydır kullanıyorum memnunum.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Sorun yaşayanları asla anlamadım, anlamayacağım. Yahu Windows 11'in regedit dosyalarında bile Windows 10 olarak gözüküyor OS. Doğru düzgün ellemediler bile. Yeni sayılacak özellikler bir elin parmağını geçmiyor. Sadece makyajlayıp modern bir görünüme ulaştırmışlar. Arka plan uygulamarını kapattığında ne kaynak kullanımında ne oyun performansında ne akıcılıkta zerre fark var. Modern görünüm istiyorsan geç, istemiyorsan Windows 10'ta kal. Bu kadar basit. W11'e Insider'de iken geçtim. Şu ana kadar bir kere bile sorun yaşamadım.

Helixo

80+ Bronze
Çok zamandır bu işletim sisteminin Stabil olmadığı falan söyleniyordu. Ama son zamanlarda araştırdığıma göre daha stabil olmuş 22H2'den sonra.

Windows 10 22H2'den geçmeye değer mi? Ayrıca Windows Key'i almaya gerek var mı tekrardan? Şu an Windows 10 üzerinde yıllardır Volume Mak key olarak geçen yine Microsoft tarafından onaylı olan Key'den kullanıyorum.

Windows 11 geçtiğimde tekrar Key almama gerek olacak mı?11
10 a geçin hocam 11 den 10 a geçtim
11 de garip garip buglar var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,083
Üyeler
156,432
Son üye
scaryido89