Neler Yeni

Windows 11'e geçmeli miyim ?

Enes29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mehmet Enes Öztürk
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Ekran kartı, İşlemci, Anakart, Ram, Kasa, Monitör, Klavye, mouse, Kulaklık

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Ayberk SOKUL
usta dönerim dönmesine de tükürdüğüm bilgisayarında nereden baksan 4 tb ye yakın veri var windows üzerinden hiç bir şey kaybetmeden downgrade yapabiliyorsam geçeyim, illa format gerekiyorsa bir tık nanay gibi duruyor
Teorik olarak diskinizi bölüp Windows 11 kurarsanız Windows 10 dosyalarınızı görebilmeniz gerekir. Oyunları oradan taşıma imkanınız bulunuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet

yüklüyom ya battıbalık yan gider
Tiny11 builder yada MicroWin ile yüklenemnizi şiddetle tavsiye ederim. Gereksiz bütün Microsoft özelliklerini kaldırılmış olarak hazırlanıyor iso. Örneğin Copilot vs. yok.

https://github.com/ChrisTitusTech/winutil (MicroWin için Windows Utility)
https://github.com/ntdevlabs/tiny11builder (Tiny11 builder)

Enes29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mehmet Enes Öztürk
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Ekran kartı, İşlemci, Anakart, Ram, Kasa, Monitör, Klavye, mouse, Kulaklık

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Kağan UĞURLU
Aynı soruyu bende merak ediyorum. Dueuma göre bende 10 da kalacağım ya da 11 e geçerim.

Enes29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mehmet Enes Öztürk
İlgilendiği Kategoriler

-Annatar-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,133
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
usta 24h2 yüklenmedi 23h2 yüklendi nasıl 24h2 yükleyebilirim update de gözükmüyor
Ben güncelleştirmeleri denetle dedim bugün gelmiş 24H2. Bekle yakın zamanda gelir sana da. Ara ara güncelleştirmeleri denetle bas.

Enes29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mehmet Enes Öztürk
İlgilendiği Kategoriler
Ben güncelleştirmeleri denetle dedim bugün gelmiş 24H2. Bekle yakın zamanda gelir sana da. Ara ara güncelleştirmeleri denetle bas.
beta güncellemesine kayıt oldum inş gelir

Top Bottom