Neler Yeni

Windows 7 Windows Xp oldu

OxyVee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Talha
Slm ben denetime girip gelişmiş sistem ayarları dedim en iyi performansı yap dedim pc Windows Xp oldu bildigin sonra eski haline aldım (devamı aşağıda)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Slm ben denetime girip gelişmiş sistem ayarları dedim en iyi performansı yap dedim pc Windows Xp oldu bildigin sonra eski haline aldım (devamı aşağıda)

ardından oyun kurarken yükleme yeri mavi oldu ve kaç olduğuna bakamıyorum?

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
normal bir şey bildiğim kadarıyla performanslı çalışabilmek için tüm animasyon ve ek özellikleri kapatıyor oda win xp gibi oluyor otamatik olarak

ttmdvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Efe
hocam performans için temanızı değiştiriyor temada win xp temasına benzediği için öyle oluyor yani hala windows 7 kullanıyosunuz

OxyVee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam performans için temanızı değiştiriyor temada win xp temasına benzediği için öyle oluyor yani hala windows 7 kullanıyosunuz
evet hocam geri aldım yaptığım şeyleri ama bir tek o kaldı tekrar Windows 7 oldu o oyun kurarken kurduğum yer hala Xp gibi

Top Bottom