Neler Yeni

Windows 8 ve 8.1 neden çabuk unutuldu?

Syphex

80+
8'in çabuk unutulmaması gerekirdi aslında fakat 8.1 daha gelişmiş bir sürüm olarak çıkınca çabuk unutuldu fakat sanırım 8.1'in hâlâ desteği var ve fazla kullanılıyor. Windows 7 kullanmak yerine güzel bir seçenek fakat ikisini de kullanmak yerine herhangi bir Linux dağıtımı kullanılabilir fakat favorim Windows 7'dir.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
8'in çabuk unutulmaması gerekirdi aslında fakat 8.1 daha gelişmiş bir sürüm olarak çıkınca çabuk unutuldu fakat sanırım 8.1'in hâlâ desteği var ve fazla kullanılıyor. Windows 7 kullanmak yerine güzel bir seçenek fakat ikisini de kullanmak yerine herhangi bir Linux dağıtımı kullanılabilir fakat favorim Windows 7'dir.
windows 8.1 in arayüz dışında 7 den farkı yok diyebilirim 8.1 e hala güvenlik güncelleştirmesi geliyor 2023 te desteği bitiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben de bu iki sorunun cevabını arıyorum.
vista ve 8 fanboyuyum ben
o konuda sana katılıyorum

Syphex

80+
windows 8.1 in arayüz dışında 7 den farkı yok diyebilirim 8.1 e hala güvenlik güncelleştirmesi geliyor 2023 te desteği bitiyor
Ben hâlâ UEFI ile Windows 7 2020 edition beklemeye devam edeceğim.

Syphex

80+
Keşkeee

Bari microsoft windows 10 a 7 teması getirse çok iyi olur
RAM kullanımı yine fazla olur ve zaten tema olarak fakat kullanılabilir de aynı hissi vermiyor, Windows 7, HDD kullanan sistemlere ilaç gibi bir işletim sistemiydi.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
RAM kullanımı yine fazla olur ve zaten tema olarak fakat kullanılabilir de aynı hissi vermiyor, Windows 7, HDD kullanan sistemlere ilaç gibi bir işletim sistemiydi.
Kesinlikle

XP çok iyiydi vista microsoftun yüz karasıydı 7 vistanın görevini üstlendi ve 8 de microsoft insanları hiç alışılmamış bir arayüze soktu ve 8.1 de biraz da olsa geri adım attılar 10 da 8.1 in gelişmiş versiyonu

Windowsun 19 yıllık serüveni iki satıra sığdı :D

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Windows 8 in arayüzüne hiç alışamamıştım pek de sevmemiştim ama bir süre sonra alışıyorsun, he ama açıkcası ben Win 10 u tercih ederim.

En sevdiğim ise Windows Vistadır.
Sonunda zevkleri olan birisi bana göre:

Windows XP evet güzel bir işletim sistemi fakat sırf köşeli tasarım cidden çok çirkin
Windows Vista çok kullanışlı çok stabil çok tatlı bir işletim sistemi.
Windows 7 hala olsa hala kullanırım diyeceğim çocukluğumu geçtiği işletim sistemi
8 deneyimleyemedim ISO bulduğum anda eski PC'me kuracağım
8.1 Şuana kadar çıkmış en stabil işletim sistemi, tasarım olarak ne 10 kadar köşeli ne de 7 kadar oval.
10 ise hala daha demo olan bir işletim sistemi bence SP-1-2-3 olarak ayrılmalıydı.

Qilin

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Enes Gök
Windows 8.1+Linux mint kullanıyorum,w(stock rom vs için) w8 yüklemeden hata veriyor vermezse açıkçası k

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,609
Üyeler
140,069
Son üye
Pilim
Top Bottom