Neler Yeni

windows etkinleştirme acil

mertali45

80+
merhaba yeni pc alıcam deneme sürümlü 40-50 tl key satılıyor o keyden alıp windowsu etkinleştirsem oyunlarda fps kaybı vs yaşar mıyım illa 1000 tl verip orjinal mı almalıyız bu yonden bi zarar var mı sisteme

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
merhaba yeni pc alıcam deneme sürümlü 40-50 TL key satılıyor o keyden alıp windowsu etkinleştirsem oyunlarda fps kaybı vs yaşar mıyım illa 1000 TL verip orjinal mı almalıyız bu yonden bi zarar var mı sisteme
Zararı yok. Bende öyle yaptım :)

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Sefa Duman
Hayır bi fps kaybı yaşamazsın

Kontfire

80+ Silver
merhaba yeni pc alıcam deneme sürümlü 40-50 TL key satılıyor o keyden alıp windowsu etkinleştirsem oyunlarda fps kaybı vs yaşar mıyım illa 1000 TL verip orjinal mı almalıyız bu yonden bi zarar var mı sisteme
Win 10 pro aldim geçen ay 18 TL ye hiç bir sıkıntı olmuyor :)

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș

Direk para vermeden bu şekilde de kullanabilirsiniz ben 3 4 yılı aşkın böyle kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

mertali45

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Direk para vermeden bu şekilde de kullanabilirsiniz ben 3 4 yılı aşkın böyle kullanıyorum bir sorun yaşamadım.
sisteme zarar vermez mi bir sürü işlem yapılıyor ileride fps kaybı vs güvenemedim sanki ya :/ güncelleme alıyor mu

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
sisteme zarar vermez mi bir sürü işlem yapılıyor ileride fps kaybı vs güvenemedim sanki ya :/ güncelleme alıyor mu
Bunun fps kaybıyla vs bir alakası yok yinede siz bilirsiniz. Key satin almanizla cmd üzerinden aktiflestirmeniz bir bakima ayni sey zaten

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
deneme sürümünde bile sorun olmaz aslında. Ama eğer para vermeye üşeniyorsan veya müsait değilsen KMS yap geç. Müsait olduğunda lisans alırsın. Ama kmspico değil KMS yap. CMD üzerinden KMS serverine bağlan. İnternetten biraz araştır bulursun sunucuları.
Mesaj otomatik birleştirildi:

slmgr /skms kms1:1688

Mesela bu bir KMS serveri. Bunları araştır. Güvenli olduğunu hissettiğini yap.

mertali45

80+
deneme sürümünde bile sorun olmaz aslında. Ama eğer para vermeye üşeniyorsan veya müsait değilsen KMS yap geç. Müsait olduğunda lisans alırsın. Ama kmspico değil KMS yap. CMD üzerinden KMS serverine bağlan. İnternetten biraz araştır bulursun sunucuları.
Mesaj otomatik birleştirildi:

slmgr /skms kms1:1688

Mesela bu bir KMS serveri. Bunları araştır. Güvenli olduğunu hissettiğini yap.
cok tesekkurler bi tanesini yapacagım artık :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,482
İsim
Diyarhan
Kod atayım

Top Bottom