Neler Yeni

Mavi Ekran WINDOWS YÜKLENMİYOR MAVİ EKRAN HATASI ALIYORUM

brqnertn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkan Erten
Öncelikle herkese merhaba bilgisayara virüs bulaştıktan sonra oyun oynarken birden kapandı bilgisayar bir daha asla açılmadı yeni ram yeni anakart aldık yine olmadı içindeki ssd yi başka pc ye takıp sıfırladık rufustan eksiksiz windows iso yazdık boot ederken sürekli mavi ekran hatası aldık başka ssd ile denedik yine aynı hatayı aldık bunun bir çözümü varımdır arkadaşlar bilen birisi yönlendirsin bizi

Amd ryzen 3500
Rtx 2060
A450 mk anakart
16 gb ram

Ekler

• IMG_6824.jpeg
    IMG_6824.jpeg
    1.4 MB · Hit: 29
  • IMG_6823.jpeg
    IMG_6823.jpeg
    1.5 MB · Hit: 22

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,232
İsim
Mehmet emre börekçi
Öncelikle herkese merhaba bilgisayara virüs bulaştıktan sonra oyun oynarken birden kapandı bilgisayar bir daha asla açılmadı yeni ram yeni anakart aldık yine olmadı içindeki ssd yi başka pc ye takıp sıfırladık rufustan eksiksiz windows iso yazdık boot ederken sürekli mavi ekran hatası aldık başka ssd ile denedik yine aynı hatayı aldık bunun bir çözümü varımdır arkadaşlar bilen birisi yönlendirsin bizi

Amd ryzen 3500
Rtx 2060
A450 mk anakart
16 gb ram
Bilgisayar açılıyor mu kullanabiliyor musun yoksa direkt mavi ekran verip kapanıyor mu?

brqnertn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkan Erten
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bilgisayarda sıkıntısız bios menüye girebiliyorum bios ta güncel ancak işletim sistemi kurulu değil yüklemeye çalışırken mavi ekran veriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,047
Üyeler
157,474
Son üye
arzenreal
Top Bottom