Neler Yeni

Windowsmu yüklemem gerek

BatınGg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batın
Hazır sistem aldım böyle diyor windowsmu yüklemem gerek

Ekler

• 20240223_191826.jpg
    20240223_191826.jpg
    2.5 MB · Hit: 75

BatınGg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Etkinleştirmen gerek ya beleş cmd ile ya da ucuz key alarak.
Windows 11 için 4400tl diyor windows 10 mu windows 11 mi yüklim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangisi daha iyi 10 mu 11 mi

Son düzenleme:

Honigfluss

80+ Bronze
bug ve hatalar düzelmedi mi hocam
Maalesef yılllar geçmesine rağmen düzelmedi. Hala 10 çok daha stabil. 11 daha çok bilgisayar mühendisleri için, çünkü dk başı hata alacaksın, veya performans kaybın olacak sebebini araştıracaksın vb. En basitinden ben windows 11 kurunca görev çubuğundaki resimlerin kaltiesi düşüyor, yıllardır düzeltilmedi ve kesinlikle hiçbir çözümü yok. Arkadaşlarım da monitörün özelliklerini adam gibi kullanamıyordu.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
Maalesef yılllar geçmesine rağmen düzelmedi. Hala 10 çok daha stabil. 11 daha çok bilgisayar mühendisleri için, çünkü dk başı hata alacaksın, veya performans kaybın olacak sebebini araştıracaksın vb. En basitinden ben windows 11 kurunca görev çubuğundaki resimlerin kaltiesi düşüyor, yıllardır düzeltilmedi ve kesinlikle hiçbir çözümü yok. Arkadaşlarım da monitörün özelliklerini adam gibi kullanamıyordu.
valla ben betadan beri kullanıyorum sıfır sorun,

JoHeeJi

80+
10 daha iyi ama otomatik olarak Windows 11'e yükselecek mecbur.

Top Bottom