Neler Yeni

Wireless kulaklık önerisi

sseren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren
Bütçe
5000
3000- 5000 TL bütçe ile wireles kulaklık önerebilirmisiniz hem bilgisayarda hemde bluetooth ile dışarda kullanmak istiyorum o yüzden tasarımı sade bir şey lazım

Son düzenleme:

YazılımKafa

80+ Silver
3000 TL bütçe ile wireles kulaklık önerebilirmisiniz hem bilgisayarda hemde bluetooth ile dışarda kullanmak istiyorum o yüzden tasarımı sade bir şey lazım
Razer Barracuda X normalde o fiyatlarda ama stokları az olduğu için fiyatlar uçtu. Bende alıcam , kasım indirimini bekliyorum.

lebron23

80+ Bronze
hem pc hem BT istiyorsan razer barracuda x var bir de steelseries nova 7 var. Ben hem pc'ye bağlansın hem de aynı sırada telefonla konuşabileyim diye nova 7 aldım. Diğer bluetoothlu oyun kulaklıkları sadece bir kaynağa aynı anda bağlanıyor.

bütçenin biraz üstünde ama nova 7 güzel kulaklık. çok bir sürü özelliği var. Eğer iki cihaza aynı anda bağlanmak önemli değilse barracuda x de iş görür.

sseren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hem pc hem BT istiyorsan razer barracuda x var bir de steelseries nova 7 var. Ben hem pc'ye bağlansın hem de aynı sırada telefonla konuşabileyim diye nova 7 aldım. Diğer bluetoothlu oyun kulaklıkları sadece bir kaynağa aynı anda bağlanıyor.

bütçenin biraz üstünde ama nova 7 güzel kulaklık. çok bir sürü özelliği var. Eğer iki cihaza aynı anda bağlanmak önemli değilse barracuda x de iş görür.
aynı anda bağlanmasına gerek yokta wireles kulaklıklarda 1 adaptör geliyorya sadece onunlamı bağlanabiliyorlar yoksa bluetoothla başka cihazlara bağlanabiliyorlarmı

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
furkan gezgin
3000 TL bütçe ile wireles kulaklık önerebilirmisiniz hem bilgisayarda hemde bluetooth ile dışarda kullanmak istiyorum o yüzden tasarımı sade bir şey lazım
barracuda x bu bütçe için bence alabileceğin en iyi kulaklık ama şuanda stok sorunu nedeniyle fiyatı kaçık biraz kasım indirimlerinde olabilir belki kullanıyorum bu arada memnunum.

Turkmemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mehmet Fatih EFE
logitech 435 kullanıyorum hem bluetooth hemde wierless var. Kafan büyükse alma ama ben seviyorum

sseren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
a.......

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
Razer'in kulaklıkları kötü en üstünden en altına...

sennheiser yada özellikle oyun için ise bu bütçede nova serisine bakabilirsin steelseries'in.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,434
Üyeler
141,294
Son üye
araxius
Top Bottom