Neler Yeni

Öneri Wireless Mouse Seçeneklerim İçin Öneri/Fikir

Jhii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Çağatay Gündüz
Bütçe
2500
Selamlar, yaklaşık 4-5 aydır Deathadder V2 X HS kullanıyorum ve sensörü beni çok bunalttığı için değiştirme kararı aldım. Listemde şuanlık 5 seçenek bulunuyor, ve bütçem 2.5K ya kadar dayanabilir. Önerilerinizi ve fikirleriniz bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Liste :
-Delux M800 Pro
-VGN Dragonfly F1 Pro site şuan çökük*
-Darmoshark N3
-Darmoshark M3
-Ajaaz AJ139 Pro X Superlight
Fikirlerinizi gönderin gelsin. :blobdance:

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan
VGN'i 4K Dongle ile alınız

Jhii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Çağatay Gündüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@MuratTheFounderOfGariban hocam kailh GE 2.0 ve GM 8.0 arasında nasıl bir fark mevcut ve hangisi daha iyi bilginiz var mı ?

Shoko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sancak
Selamlar, yaklaşık 4-5 aydır Deathadder V2 X HS kullanıyorum ve sensörü beni çok bunalttığı için değiştirme kararı aldım. Listemde şuanlık 5 seçenek bulunuyor, ve bütçem 2.5K ya kadar dayanabilir. Önerilerinizi ve fikirleriniz bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Liste :
-Delux M800 Pro
-VGN Dragonfly F1 Pro site şuan çökük*
-Darmoshark N3
-Darmoshark M3
-Ajaaz AJ139 Pro X Superlight
Fikirlerinizi gönderin gelsin. :blobdance:
Hocam en iyi seçenek F1 Pro gibi duruyor ancak 250tl daha çıkabilirseniz lamzu atlantis mini tavsiyemdir kendim de kullanıyorum gayet memnunum hiçbir sıkıntısı yok

Jhii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Çağatay Gündüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam en iyi seçenek F1 Pro gibi duruyor ancak 250tl daha çıkabilirseniz lamzu atlantis mini tavsiyemdir kendim de kullanıyorum gayet memnunum hiçbir sıkıntısı yok
Hocam lamzu'nun shape i bana hiç uymaz diye düşünüyorum, ki bu sunduğum seçenekler bile benim için tereddüt. Çünkü dediğim gibi Deathadder V2 X HS den geçicem, zor bir geçiş olucak.

Top Bottom