Neler Yeni

Witcher 3 36 saatte bitti, oyun hakkındaki görüşlerim. (Spoiler)

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
kesinlikle yan görevler falan hiç atlamıcam. ama sence dlcleri bitirdikten sonra mı new game+ a başlıyım yoksa tam tersi mi?
dlc leri bitir sonra new game + dan başla karakter zaten iki dlc yide bitirdiğinde 50 seviye falan oluyor bir daha başlıyorsun 100 seviyede bitiriyorsun ve tavsiyem new game + yaparken en zor seçeneği seç yani ölüm marşını çok zevkli oluyor

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Benim steam kayıtlarında 117 saat var hiç gvent oynamadığımı hesaba katarsan ana hikayeyi ve blood and wine dı sanırım o dlc yi 2 kez bitirdim 1 kez heart of stone dlc sisini bitirdim bütün yan görevleri yaptım(tablolardakiler de dahil) açık dünyadaki haydut kampları vs. Etkinlikleri de yapmıştım kısacası oyunun suyunu çıkardım eğerki her şeyi bir kere oynarsan ve bütün yan görevleri yaparsan ana hikaye 36 saat blood and wine 15 saat falan heart of stone da 7-8 saat sürer total de 60 saat falan işte.

En İyi Cevap
2
öyle oldu biraz ama 36 saat dediğim witcher ın içinde oyun süresi olarak 36 saat yazıyor epic gamesten aldığım için oyunu kaç saat olduğuna bakamıyorum oyun içinde yazan 36 saat. oynanamış gibi oldum biraz evet.
Zaten bu oyunu oynayan 30 saatte oynayıp bırakmaz. Oyun hikayesi için değil, verdiği eğlence için oynanıyor. Kimse de "sonunu biliyorum, oynarsam zevk almam" demiyor.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
öyle oldu biraz ama 36 saat dediğim witcher ın içinde oyun süresi olarak 36 saat yazıyor epic gamesten aldığım için oyunu kaç saat olduğuna bakamıyorum oyun içinde yazan 36 saat. oynanamış gibi oldum biraz evet.
oyunu bende ilk oynadığımda 35 saat te bitirmiştim çok pişman olmuştum tüm yan görevleri falan yap baya zevkli

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Simya, yağa bile girmeden 36 saatte o bossları orta seviye de geçebildiyseniz helal olsun hocam ne diyeyim.
güzel kılıç zırh falan yaptırdım yetti bana. hatta hocam o yağları falan bile nasıl yapacağım pek bi bilgim bile yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten bu oyunu oynayan 30 saatte oynayıp bırakmaz. Oyun hikayesi için değil, verdiği eğlence için oynanıyor. Kimse de "sonunu biliyorum, oynarsam zevk almam" demiyor.
kesinlikle bu yüzden tekrar bitirmek istiyorum ama bu sefer gerçekten dümdüz ana hikaye değil de daha dolu dolu bitirmek istiyorum.

Benim steam kayıtlarında 117 saat var hiç gvent oynamadığımı hesaba katarsan ana hikayeyi ve blood and wine dı sanırım o dlc yi 2 kez bitirdim 1 kez heart of stone dlc sisini bitirdim bütün yan görevleri yaptım(tablolardakiler de dahil) açık dünyadaki haydut kampları vs. Etkinlikleri de yapmıştım kısacası oyunun suyunu çıkardım eğerki her şeyi bir kere oynarsan ve bütün yan görevleri yaparsan ana hikaye 36 saat blood and wine 15 saat falan heart of stone da 7-8 saat sürer total de 60 saat falan işte.
yani ne varsa yaptım diyorsunuz :) 117 saat iyi süreymiş helal olsun.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
güzel kılıç zırh falan yaptırdım yetti bana. hatta hocam o yağları falan bile nasıl yapacağım pek bi bilgim bile yok.

kesinlikle bu yüzden tekrar bitirmek istiyorum ama bu sefer gerçekten dümdüz ana hikaye değil de daha dolu dolu bitirmek istiyorum.

yani ne varsa yaptım diyorsunuz :) 117 saat iyi süreymiş helal olsun.

Yennefer kraliçem için blod and wine daki evi fullemek için uğraşıodum artık son zamanlarda :D.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
dlc leri bitir sonra new game + dan başla karakter zaten iki dlc yide bitirdiğinde 50 seviye falan oluyor bir daha başlıyorsun 100 seviyede bitiriyorsun ve tavsiyem new game + yaparken en zor seçeneği seç yani ölüm marşını çok zevkli oluyor
yazdım bunu bir kenara deneyeyceğim inş.

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,732
İsim
Egemen Toz
Lan bitirmemiştim oyunu spoileri okudum en başında spoiler mı verilir.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Lan bitirmemiştim oyunu spoileri okudum en başında spoiler mı verilir.
la başlığa yazmışım yazının en üstüne yazmışım kocaman spoiler diye spoiler içine almışım agam napıyım daha üzüldüm açıkcası.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Oyun steam kütüphanemde duruyor daha başlamadım , spoiler yesedim gg.

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
Ben orta zorlukta her şeyi tam yapmadan 150 saatte bitiriyorum. Sende sıkıntı var.

abc123

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Yan görevleri yapsaydın keşke gerçekten güzel görevler var. Ben ana hikaye yan görev karışık 60 saatte bitirdim. 7 saatte Hearts of Stone sürdü. Blood and Wine oynuyorum.

MR. Salieri

80+ Bronze
ya spoiler uğraşıyorum nasıl yapacığım tüh ya dostum çok özür dilerim.

ya çok özür diliyorum gerçekten ilk defa spolier a alıcaktım oldu zannettim becerememişim:(

ya işte 100 saat falan zannettim ana hikaye baya da sarınca yardırdım. ama bi daha bitirmek istiyorum kesinlikle hakediyor.

sanırım biraz öyle oldu. birde bu ana karakterler hepten gitti değilmi? daha yoklar.
Kafamda deli sorular imzandaki ekran kartı ile nasıl oynadın W3'ü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,950
Üyeler
156,868
Son üye