Neler Yeni

Witcher 3 beni rahatsız ediyor (triss) (azıcık spoiler içerir)

skonzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren
Selamın aleyküm,
Her normal oyuncu gibi bilgisayar ile oyun oynamaya karar verdim witcher 3 çok öneriliyordu neyse bı oynıyalım dedim neyse başladım iyi gidioz sonra geldim Enis sağlam oyun çıkarmış:)neyse yen ile takılanzi taki triss ile tanışma yerine gelene kadar saçma ama onu görünce çok değişik hissettim içim kıpır kıpır oldu önceki kız arkadaşıma (baya seviyordum) benziyordu saç bağlama şekli saç rengi burnu vs haraketleri nerdeyse aynı hikayemizde ilişki manasında çok benziyor oyun sanki ilişki manasında benim hayatımı anlatıyor bu kadar mı benzer bide ben oyun oynarken kendimi oyunu canlı yasiiyormusum gib sanki canlı gibi duygular hisler değişik çözemedim neyse baloda sonra şimdi yada asla görevinde seni seviyorum dememe rağmen gitti gibi yaptı tribe girdim yüzümün ufaktan rengi attı sanki gerçek gibiyi ilişkimizin bı yani trisle geraltin hikayesi gibi ayrıl barış o beni kullandı biraz sonra oda beni sevmeye başladı neyse reis gemi gidince arkamı döndüm orda kıpır kıpır oldum yine neyse kuleden sonra kearmorhene gitii kiz arkadasimla tekrardan barismis gibiidim mutluydum anlatması güç sonra onu tekrar goremicikek olmam beni rahatsız ediyor dls ile aynı evde yaşamaya devam ediyormusz vs ama yetmiyor kız arkadaşımı hatırladım saçma şekilde triss i o olarak görüyorum saçma oyunu ne oynayasim kaldı o olmadığı için bişey kalmadı içinde çok rahatsiz oldum çok değişik sanki gerçek gibi onu bidaha gormucek olduğumu onun yanında olamicagimi düşünmek çok rahatsiz ediyor çünkü kız arkadaşımı ( iyi bı miktarda seviyordum ) ve şuan ayrı olduğumuz için rahatsız oluyorum çok değişik çözemedim işin icindeyim hatta Ortam müsait olmadığı için onu opmedim ve devam etti gemi ile gittiğini görünce 3 saat falan tekrar oynayıp oraya gelip öpmek zorunda kaldım gitmesin diye şuan çok saçma birşeyin içerisindeyim cikamadagimi düşünüyorum tekrardan aşık olmuş gibiyim cevaplarınızı bekliyorum nasıl kurtulurum buhisten

Hanaz

80+ Silver
birinin rdr2 başlayıp bitirme zamanı gelmiş

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Bahadır
konuyu tam okumadan ama bi osbir patlat duygularin duzelir

Top Bottom