Neler Yeni

Witcher 3 Berbatçık Görevi Bir Türlü Geçilmiyor

MehmetZal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
MEHMET ZAL TANELÇİ
arkadaslar 2 saattır ugrasıyorum tam canı yarıya donusuyor heyhumu neyse oyle bısey gelıyo hem bunun canı fullenıyo hemde bu gelen elemaanlar olduruyor benı ben nası burayı gecıcem allah muhammet ıcın yardım edın vallaha delırecem az kaldı olmuyor olmuyor

PffPanda

80+ Bronze
Hocam rdr 2 yi bitirirken bile micah a bu kadar sinir olmadıydım . Siz bu oyunda buna nasıl sinir oldunuz anlamadım . Youtube da çok pratik videoları var bu arada spoiler yemeden bakabilirsin .

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
Hasan Ali
arkadaslar 2 saattır ugrasıyorum tam canı yarıya donusuyor heyhumu neyse oyle bısey gelıyo hem bunun canı fullenıyo hemde bu gelen elemaanlar olduruyor benı ben nası burayı gecıcem allah muhammet ıcın yardım edın vallaha delırecem az kaldı olmuyor olmuyor
Oyuna bir haftalik tatilde tekrar baslicaktim ufaktan bı bilgim oldu berbatcik dediğiniz şeye sovmeden önce youtubeden nasıl onu desecegime bakacağım

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,242
İsim
Kerem Çavuş
Canavar külliyatından zayıf yönüne bak

Eredun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Yasir Yaşar
Baron durduğunda axii ile yaratığı sakinleştir sonra heyulalar çıkınca yrden ile onları kes

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Emre Erkan Aydın
Hocam onun bugu var onu çitlere çek şu ittiren skili bas sürekli tek yiyor zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
Hatırladım o görevi benide kanser etmişti o görevi acele etmeden yapman gerekiyor yoksa olmuyor o adamı takip et hiç onu geçmeye çalışma

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
491
İsim
.
Ben daha oyunun başındaki canavarları yenemedim bıraktım orda yav

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
baronun bebe bu. Öldürme bunu, labriken yapmayı seç. Giderken heyulalar çıkınca da, yrden at yere, vur kaç ile alırsın. Sonra hızlıca dön axii at berbatçık'a. Seviyen az ise ve ekipmanın güçsüzse heyulalar zorlayabilir. Gidip kasılmanı öneririm o durumda. Görevlerde rakamlar var, o rakamın rengi sana seviyenle yapabilir misin diye ipucu veriyor. Kurukafa ve kırmızı ise uzak dur mutlaka.
Mesaj otomatik birleştirildi:

baronun bebe bu. Öldürme bunu, labriken yapmayı seç. Giderken heyulalar çıkınca da, yrden at yere, vur kaç ile alırsın. Sonra hızlıca dön axii at berbatçık'a. Seviyen az ise ve ekipmanın güçsüzse heyulalar zorlayabilir. Gidip kasılmanı öneririm o durumda. Görevlerde rakamlar var, o rakamın rengi sana seviyenle yapabilir misin diye ipucu veriyor. Kurukafa ve kırmızı ise uzak dur mutlaka.
Ölüm marşında oynuyorum, bildiğin aksiyon oyunları gibi oynama bunu. Kaçınmaya önem ver. Dayak yiye yiye alışacaksın. İşaretlere alış. Başka diyeceğim bir şey yok. 30 küsür saat oynadım, şu an aktif oynadığım oyun kendisi bende yeni başladım. Ama dayak yiye yiye alışıyorsun.

MehmetZal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
MEHMET ZAL TANELÇİ
o günün siniriyle yapamamışım beyler herkese teşekkür ediyorum yaptım

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,723
İsim
Oğuz
Öldürmezsen daha iyi olur zaten ki düz kesmek zordur onu. Normal bebeği alıp yoldan ilerle sadece yoldaki heyulaları öldür.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,814
Üyeler
141,052
Son üye
Nyper
Top Bottom