Neler Yeni

🔥İndirim XBOX 2 TANE SARJLI BATARYA VE STAND 💥559 TL 💥

yigityi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yigit
Şarjı dolunca yeşile dönüyor
Tam bir test yapabildiniz mi? Şarjı ne kadar süre gidiyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlarla uzun süre kullanamazsınız. Şarjlı piller 2000-2500 mah civarında bu sadece 800 mah.

Bunlarla uzun süre kullanamazsınız. Şarjlı piller 2000-2500 mah civarında bu sadece 800 mah.
O zaman pil alıp şarj edip kullanmak daha mantıklı çok fiyat olarak bakmıyorum ama bu ürünler hem standı olması hem de her seferinde pil çıkartarak derdiyle uğraştırmadığında daha kullanılabilir geliyordu

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Tam bir test yapabildiniz mi? Şarjı ne kadar süre gidiyor?

O zaman pil alıp şarj edip kullanmak daha mantıklı çok fiyat olarak bakmıyorum ama bu ürünler hem standı olması hem de her seferinde pil çıkartarak derdiyle uğraştırmadığında daha kullanılabilir geliyordu
Henüz test etmedim boş olduğum zamanlarda forza 5 ile denerim. Şarj edebilir pillerim var 2500 mah olan ama stand olduğu için masamda şık duruyor keyfe göre aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rauf Bayraktutan
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz bataryanın kullanım süresinde azalma ne kadar oldu? Pilde kullanırken batarya belli bir seviye düşünce artık titremiyor. Bu üründe bu duruma sık karşılaşıyor musunuz yoksa mah yeterli oluyor mu? Kullanırken kaç saatlik bir kullanım imkanı sunuyor? Cevap verirseniz çok mutlu olurum normalde başlıktaki ürünü sipariş ettim ama değiştirip sizin söylediğinizi de alabilirim istediğim şey uzun vadeli istikrarlı olması
1 yılı geçti kullanım sürem. Batarya süresi kullanım senaryosuna göre değişir tabi titreşim vs. Ben tam süre tutmadım fakat en son Ori And Will of the Wips oynadım, 1 kere pil bitti diğer pili taktım oyunun sonuna kadar da diğeri bitti. Herkese öneriyorum kullanan da çok memnun. Zaten çok duyulmuş bir marka, ürünün de Amazon'da baya yorumu var.

Top Bottom