Neler Yeni

Öneri Xbox 360 Gamepadi hala alınır mı?

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
Xbox 360 Wireless gamepad almak istiyorum, malum yenileri bayağı pahalı, hala alınır mı? Windows 10'da düzgün çalışıyor mu?
Bir de adaptör tarzı bir şey gerekiyor mu yoksa bluetooth ile çalışır mı?
Gamepad için güvenilir bir satıcı varsa link verebilir misiniz?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Alınır, her oyunu destekliyor neredeyse ve sıkıntısız çalışıyor. Ben kullanıyorum şahsen ve tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xbox 360 Wireless gamepad almak istiyorum, malum yenileri bayağı pahalı, hala alınır mı? Windows 10'da düzgün çalışıyor mu?
Bir de adaptör tarzı bir şey gerekiyor mu yoksa bluetooth ile çalışır mı?
Gamepad için güvenilir bir satıcı varsa link verebilir misiniz?
Sanırım Wireless için Microsoft'un bir cihazı gerekiyordu. Ama kendisi 200TL gibi bir fiyatta. :D

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır, her oyunu destekliyor neredeyse ve sıkıntısız çalışıyor. Ben kullanıyorum şahsen ve tavsiye ederim.
bir adaptör tarzı bir şey gerekiyor mu?, bir de rahatlığı nasıl

Sanırım Wireless için Microsoft'un bir cihazı gerekiyordu. Ama kendisi 200TL gibi bir fiyatta. :D
sen kablolu mu kullanıyorsun?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Adaptör dediğim gibi, Microsoft'un bir cihazı gerekiyor benim bildiğim. Ve ucuz bir şey değil. Rahatlığı bana göre hala güzel ve kullanışı da oldukça rahat. Ama kablolu almanı öneririm, hem daha ucuz hem de adaptör işine girmenize gerek kalmıyor.

sen kablolu mu kullanıyorsun?
Evet.

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
Adaptör dediğim gibi, Microsoft'un bir cihazı gerekiyor benim bildiğim. Ve ucuz bir şey değil. Rahatlığı bana göre hala güzel ve kullanışı da oldukça rahat. Ama kablolu almanı öneririm, hem daha ucuz hem de adaptör işine girmenize gerek kalmıyor.
link verebilir misin? nereden aldın (malum orijnal sahte gibi muhabbetler var)

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,844
İsim
Akın Taşkan
bende kablolusu var gayet güzel

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
link verebilir misin? nereden aldın
Çok önceden aldım, linkini bulabilir miyim bilmiyorum. Ama orijinal olmayan Xbox gamepad'leri bile işini görür öyle söyleyeyim. Benim kullandığım orijinal olmayandı ama hiçbir sıkıntı yaşamadım.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,844
İsim
Akın Taşkan

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
bendeki orijinal 2 sene önce aral game'den aldım hâlâ satıyor mu bilmiyorum
orijinal olup olmadığını nasıl anlarım bilmiyorum o yüzden güncel olan birtane de bulursan verebilrsin

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,844
İsim
Akın Taşkan
orijinal olup olmadığını nasıl anlarım bilmiyorum o yüzden güncel olan birtane de bulursan verebilrsin
Özellikle bu ürünün yan sanayi üretimi piyasada fazlasıyla mevcut. Orijinalini ayırt etmek isterseniz aşağıdaki listeye mutlaka dikkat edin. 1. Orijinal ürünün en belirleyici özelliği usb kablosunun iki parçadan oluşması. Kutuyu açmadan size kimse bu konu ile ilgili bilgi veremiyor. Orijinal ürünün kablosu daha uzun. 2. Xbox tuşu üzerinde gümüş renkte olan kısım hafif kabartmalı olmalı. 3. Xbox tuşunun sağında ve solunda yer alan menu ve options tuşları parlak olmalı. Mat olanlar kesinlikle yan sanayi. 4. Kolun arkasındaki etiket siyah olmalı. 5. Tam doğruluğunu teyid edemedim fakat orijinal ürünün kutusu beyaz diye düşünüyorum. Daha önce araştırmadan aldığım kırmızı kutulu ürün tamamen yan sanayi üretimdi. Analog kolların hassasiyeti konusunda sorun yaşan kişilerin kolları büyük ihtimal ile yan sanayi. Orijinal kol ile yan sanayi arasında kullanım açısından oldukça fazla fark mevcut. Yan sanayi üretim analogları tuş gibi çalışmakta kesinlikle hiçbir hassasiyeti yok. Yarı fiyatına orijinalinin 10'da 1 i kadar olan bir ürüne kesinlikle para vermeyin. alıntı S.U.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Eğer Garanti Olsun Diyorsanız F310 Alabilirsiniz
Veya 300tl'ye Monster Pusat Pro Alabilirsiniz

Top Bottom