Neler Yeni

🔥İndirim Xbox controller 9 deep pink

Sonuç ne 2 yıl mı 3 ay mı
malesef 3 ay. markaya bu konuda şikayet çok var şikayetvardan takip edebilirsiniz. 2 yıl olması lazım yasalara göre bundan dolayı zaten tüketiciler tüketici heyetine gidiyor marka ben 3 ay garanti veriyorum muhabbetine giriyor falan filan derken tüketici madur oluyor. etik değil 3 ay olması ama bazen boyle sacmalıklar olabiliyor. yere falan fırlatmadıkça kolay kolay bozulacak bir alet değil. amazondan alınırsa adamlar 2 yıla kadar kendileri garanti veriyor vergi hariç tam iade alıyorlar diye bilgim var.

mdasdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mehmet dasdemir
malesef 3 ay. markaya bu konuda şikayet çok var şikayetvardan takip edebilirsiniz. 2 yıl olması lazım yasalara göre bundan dolayı zaten tüketiciler tüketici heyetine gidiyor marka ben 3 ay garanti veriyorum muhabbetine giriyor falan filan derken tüketici madur oluyor. etik değil 3 ay olması ama bazen boyle sacmalıklar olabiliyor. yere falan fırlatmadıkça kolay kolay bozulacak bir alet değil. amazondan alınırsa adamlar 2 yıla kadar kendileri garanti veriyor vergi hariç tam iade alıyorlar diye bilgim var.
Aman bozulmasın

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Çağatay
Cuma günü incehesap gaming gecesinde 1899TL ye satıldı. Fiyatı hep 2100-2200TL arası bu kolun. İndirim denemez buna.

mdasdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mehmet dasdemir
Cuma günü incehesap gaming gecesinde 1899TL ye satıldı. Fiyatı hep 2100-2200TL arası bu kolun. İndirim denemez buna.
Daha bulamazsın bu fiyatlara, geçmiş konulara bak 1200 1300 müş bı kaç ay önce . Alıp kenara koysan satıp kâr edersin. 2. El fiyatları bu ayarlarda

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Çağatay
Daha bulamazsın bu fiyatlara, geçmiş konulara bak 1200 1300 müş bı kaç ay önce . Alıp kenara koysan satıp kâr edersin. 2. El fiyatları bu ayarlarda
Bulunur merak etmeyin. Bu inidirm değil ona emin olabilirsiniz. Dediğim gibi Daha 3 gün önce cuma günü 1899TL ye satıldı incehesapta.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,356
İsim
Kerem Çavuş
Bulunur merak etmeyin. Bu inidirm değil ona emin olabilirsiniz. Dediğim gibi Daha 3 gün önce cuma günü 1899TL ye satıldı incehesapta.
1 kere 1900 e satıldı trde o da 1 dakika stokta durmadı demekki indirimmiş :) ayrıca o da beyazdı , bence de daha da artacak fiyatları farklı renkler alabilmek için son fırsatlar

mdasdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mehmet dasdemir
Alma kardeş o zaman uyan alır o dediğin 5 dakika sürdü şuan varsa alalım o fiyata
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 kere 1900 e satıldı trde o da 1 dakika stokta durmadı demekki indirimmiş :) ayrıca o da beyazdı , bence de daha da artacak fiyatları farklı renkler alabilmek için son fırsatlar
2000 i gördükçe alacam, yeni aya geçelim nays geçiyorsa itopyadan alacam en kötü

Her yeri yeşil olsa çok daha iyi olurmuş.
Kasa satılıyor renge takılmayın

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
Alma kardeş o zaman uyan alır o dediğin 5 dakika sürdü şuan varsa alalım o fiyata

2000 i gördükçe alacam, yeni aya geçelim nays geçiyorsa itopyadan alacam en kötü

Kasa satılıyor renge takılmayın
Ben şuan itopyadan 2200 e alıyorum artık yapıcak bişey yok her şey zam yiyor nays kurmaya üsendim açıkcası yoksa nays ile alirdim

mdasdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mehmet dasdemir
Ben şuan itopyadan 2200 e alıyorum artık yapıcak bişey yok her şey zam yiyor nays kurmaya üsendim açıkcası yoksa nays ile alirdim
Üşenme dün kayıt oldum aldim bugün para yatmış hemen 200

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Çağatay
1 kere mi ? Daha öncede satıldı ama haberin yokmuş belli ki. 1 dakikada bitmedi bitse ben alamazdım :) Fiyata dem vurup renk tercihi mi yapıyorsun. İndirim dediği şey zaten normal fiyat diyorum anlamakta güçlük mü çekiyorsun? Her şeyin fiyatı tabi artacak yeni yılda ama bu indirim değil uzun zamandır olan fiyat. Anlamakta zorlanıyorsanız buyrun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,048
Üyeler
156,718
Son üye
neymarjr3434
Top Bottom