Neler Yeni

🔥İndirim Xbox controller 9 deep pink

mdasdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mehmet dasdemir
18 yaş altı kayıt olamıyor diyolar nası yapıcam bide uygulama nasıl işliyor tam olarak
Yabancısıyım ama direkt hesap açtım para yatırdım oraya 20 TL puan verdi ödeme yaptım ürünü aldım. Sabah 200 TL hesaba geçti

Artık finansal işlemlere para vermiyor, kolayca borç alıyor, üstüne bol bol da hediye para kazanıyoruz! Sen de Nays’a gel, birlikte kazanalım.

Burdan kayıt ol ekstra sende bende puan alabiliriz

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,356
İsim
Kerem Çavuş
1 kere mi ? Daha öncede satıldı ama haberin yokmuş belli ki. 1 dakikada bitmedi bitse ben alamazdım :) Fiyata dem vurup renk tercihi mi yapıyorsun. İndirim dediği şey zaten normal fiyat diyorum anlamakta güçlük mü çekiyorsun? Her şeyin fiyatı tabi artacak yeni yılda ama bu indirim değil uzun zamandır olan fiyat. Anlamakta zorlanıyorsanız buyrun.
Senin algılamakla ilgili bir sıkıntı var dostum :D zaten bu renkler ilk defa indirime girdi tarihe bakarsan da konu 23 kasımda paylaşılmış bana bu renklerin( gold shadow , mavi ve mor ) başka indirime girdiği bi konu linki at da göreyim :D ayrıca bilgin yok ben seni bilgilendireyim yurtdışında bile farklı renkler 10 dolar daha pahalı :D buzdolabı gibi beyaz alcaksan da veya sürekli indirime giren yeşil veya pembe alcaksan da senin tercihin

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammed
Düz beyaz ve siyah model almayın bence bende bu konudaki model ve düz beyaz vardı.Renkli modellerin plastik kalitesi ve tuş hissiyatı bariz daha iyiydi.

mdasdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mehmet dasdemir
Senin algılamakla ilgili bir sıkıntı var dostum :D zaten bu renkler ilk defa indirime girdi tarihe bakarsan da konu 23 kasımda paylaşılmış bana bu renklerin( gold shadow , mavi ve mor ) başka indirime girdiği bi konu linki at da göreyim :D ayrıca bilgin yok ben seni bilgilendireyim yurtdışında bile farklı renkler 10 dolar daha pahalı :D buzdolabı gibi beyaz alcaksan da veya sürekli indirime giren yeşil veya pembe alcaksan da senin tercihin
Kafa değişik çalışıyo onun yorma kendini :) yeni indirim ya da değil alan alsın biz duyurumuzu yaptık 😂

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
922
İsim
Furkan Görür
malesef 3 ay. markaya bu konuda şikayet çok var şikayetvardan takip edebilirsiniz. 2 yıl olması lazım yasalara göre bundan dolayı zaten tüketiciler tüketici heyetine gidiyor marka ben 3 ay garanti veriyorum muhabbetine giriyor falan filan derken tüketici madur oluyor. etik değil 3 ay olması ama bazen boyle sacmalıklar olabiliyor. yere falan fırlatmadıkça kolay kolay bozulacak bir alet değil. amazondan alınırsa adamlar 2 yıla kadar kendileri garanti veriyor vergi hariç tam iade alıyorlar diye bilgim var.
Faturalı ürün ise 2 yıldır. Thh haklı çıkarır alıcıyı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düz beyaz ve siyah model almayın bence bende bu konudaki model ve düz beyaz vardı.Renkli modellerin plastik kalitesi ve tuş hissiyatı bariz daha iyiydi.
Katılıyorum ama o kadar çok fark yok

Berkay066

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed Berkay Murat
Hocam zaten bu renkler daha 2 ay önce çıktı. İlk defa indirime girmesi normal.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,356
İsim
Kerem Çavuş
Hocam zaten bu renkler daha 2 ay önce çıktı. İlk defa indirime girmesi normal.
Gold shadow yeni de diğerleri 1 yıldır var en az , ben de şunu diyorum zaten yeşil pembe hariç hiçbiri bu fiyata düşmüyordu hem yeni ürün hem de yeni rengin bu fiyatta olması daha da iyi zaten

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,714
İsim
Oğuz Oğuz
malesef 3 ay. markaya bu konuda şikayet çok var şikayetvardan takip edebilirsiniz. 2 yıl olması lazım yasalara göre bundan dolayı zaten tüketiciler tüketici heyetine gidiyor marka ben 3 ay garanti veriyorum muhabbetine giriyor falan filan derken tüketici madur oluyor. etik değil 3 ay olması ama bazen boyle sacmalıklar olabiliyor. yere falan fırlatmadıkça kolay kolay bozulacak bir alet değil. amazondan alınırsa adamlar 2 yıla kadar kendileri garanti veriyor vergi hariç tam iade alıyorlar diye bilgim var.
3 ay değil. Mayısta amazon almanyadan aldım. Geçen hafta bozuldu. Xbox tr'ye gönderdim bugün kapalı kutu gönderdiler.

20231225_123647.jpg

Dün 2k ya tr garantili satıldı.Alıntıyı görüntüle
Bunlarda tr Garantili.

Abi bunu yanlış bilmiyorsam nerden alirsam al Tr garantili microsofta kaydedince
Evet doğru.

Sistem bağlar bizi 👹

Sonuç ne 2 yıl mı 3 ay mı
2 yıl.

mdasdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mehmet dasdemir
Mavi tekrar düşer mi? Ne düşünüyorsunuz? Ona göre 2. el alacağım.
2.el sıfır kadar . Bugün belki gelir akşama kadar bak aralıklı

3 ay değil. Mayısta amazon almanyadan aldım. Geçen hafta bozuldu. Xbox tr'ye gönderdim bugün kapalı kutu gönderdiler.

Alıntıyı görüntüle

Bunlarda tr Garantili.

Evet doğru.

2 yıl.
Çok iyi ya hayırlı olsun . Yenisi için renk seçimi yapilabiliyo mu

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,714
İsim
Oğuz Oğuz
2.el sıfır kadar . Bugün belki gelir akşama kadar bak aralıklı

Çok iyi ya hayırlı olsun . Yenisi için renk seçimi yapilabiliyo mu
Bilmiyorum.

r4NG3r

80+ Silver

Alıntıyı görüntüle

Bunlarda tr Garantili.

Evet doğru.

2 yıl.
Renkliyi değiştirdikleri zaman beyaz yolluyorlarmiş doğru mu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular