Neler Yeni

Rehber Xbox Game Pass nedir?

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Dostlar hepinize selamlar, bugün ki rehberimizde kısaca "Xbox Game Pass nedir" sorusunu ve detaylarını cevaplayacağız.

1641061458134.png

Xbox Game Pass Nedir?

Xbox Game Pass Microsoft tarafından kurulan ve abonelik sistemi ile çalışan bir oyun kiralama servisidir. Xbox Game Pass sayesinde bünyesinde bulundurduğu tüm oyunları aboneliğinizi başlattığınız tarihten itibaren 1 ay süre boyunca dilediğiniz gibi indirip oynayabilirsiniz. 1 ay süre boyunca ise isterseniz aboneliğinizi iptal edebilir veya aboneliğinize devam edebilirsiniz.

Xbox Game Pass Yalnızca Xbox Konsolları için mi?

Xbox Game Pass yalnızca Xbox konsol kullanıcıları için değildir. PC kullanıcıları da bu servisten yararlanabilir.

PC ve Konsol Oyun Kütüphanesi Aynı mı?

Konsol ve PC için olan Game Pass aboneliklerinin kütüphaneleri benzer olsa da birbirlerinden farklıdır.

PC ve Konsol için olan kütüphanelere buradan ulaşabilirsiniz.

Xbox Game Pass Kütüphanesi Güncel mi?

Xbox Game Pass kütüphanesi devamlı olarak güncellenmektedir. Game Pass kütüphanesine oyunlar zaman zaman eklenip çıkarılmaktadır.

Xbox Game Pass Paketleri nelerdir?

Xbox Game Pass servisinin 3 farklı paketi vardır. Bu paketler Xbox Game Pass Ultimate, Xbox Game Pass Bilgisayar ve Xbox Game Pass Konsol olarak 3'e ayrılmaktadır. Paketler aşağıda gösterilmektedir.

bandicam 2022-01-01 21-11-17-222.jpg

Xbox Live Gold Nedir?

Xbox Live Gold yalnızca Xbox Konsol kullanıcılarını alakadar eden bir durumdur. Xbox Live Gold oyunlarınızı online olarak oynamayı sağlana bir servistir.

Bu mini rehberimizde Xbox Game Pass hakkındaki sorularınızı kısa ve net bir şekilde cevaplamaya çalıştım. Aklınızdaki tüm soruları ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

Erda Yıldırım

80+ Gold
sadece fh4 için almıştım 1 yıldır kullanıyorum şuan fh5 bile geçtim :D

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Burada da güzel başlıca oyunların listesini yazdım.
https://forum.donanimarsivi.com/konu/gamepass-30-TL'ye-63-guezel-oyun.482411/

Kadir_1987

80+ Silver
Dostlar hepinize selamlar, bugün ki rehberimizde kısaca "Xbox Game Pass nedir" sorusunu ve detaylarını cevaplayacağız.

Alıntıyı görüntüle

Xbox Game Pass Nedir?

Xbox Game Pass Microsoft tarafından kurulan ve abonelik sistemi ile çalışan bir oyun kiralama servisidir. Xbox Game Pass sayesinde bünyesinde bulundurduğu tüm oyunları aboneliğinizi başlattığınız tarihten itibaren 1 ay süre boyunca dilediğiniz gibi indirip oynayabilirsiniz. 1 ay süre boyunca ise isterseniz aboneliğinizi iptal edebilir veya aboneliğinize devam edebilirsiniz.

Xbox Game Pass Yalnızca Xbox Konsolları için mi?

Xbox Game Pass yalnızca Xbox konsol kullanıcıları için değildir. PC kullanıcıları da bu servisten yararlanabilir.

PC ve Konsol Oyun Kütüphanesi Aynı mı?

Konsol ve PC için olan Game Pass aboneliklerinin kütüphaneleri benzer olsa da birbirlerinden farklıdır.

PC ve Konsol için olan kütüphanelere buradan ulaşabilirsiniz.

Xbox Game Pass Kütüphanesi Güncel mi?

Xbox Game Pass kütüphanesi devamlı olarak güncellenmektedir. Game Pass kütüphanesine oyunlar zaman zaman eklenip çıkarılmaktadır.

Xbox Game Pass Paketleri nelerdir?

Xbox Game Pass servisinin 3 farklı paketi vardır. Bu paketler Xbox Game Pass Ultimate, Xbox Game Pass Bilgisayar ve Xbox Game Pass Konsol olarak 3'e ayrılmaktadır. Paketler aşağıda gösterilmektedir.

Alıntıyı görüntüle

Xbox Live Gold Nedir?

Xbox Live Gold yalnızca Xbox Konsol kullanıcılarını alakadar eden bir durumdur. Xbox Live Gold oyunlarınızı online olarak oynamayı sağlana bir servistir.

Bu mini rehberimizde Xbox Game Pass hakkındaki sorularınızı kısa ve net bir şekilde cevaplamaya çalıştım. Aklınızdaki tüm soruları ve önerilerinizi yazabilirsiniz.
Emeklerine sağlık ;)

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT
Ben kendim tercih etmesemde güzel konu elinize sağlık.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Haruka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Haruka
Jedi fallen order oynamak için almayı düşünüyorum. 1 aylık paket aldığımda hiç bir oyuna para vermeden oynayabilecek miyim şimdi oradaki tüm oyunları?

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Jedi fallen order oynamak için almayı düşünüyorum. 1 aylık paket aldığımda hiç bir oyuna para vermeden oynayabilecek miyim şimdi oradaki tüm oyunları?
Uygun paketi aldığınızda evet oynayabileceksiniz.

Haruka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Haruka
Uygun paketi aldığınızda evet oynayabileceksiniz.
30 TL olan bilgisayar paketini alacağım. EA oyunları da dahil diyor, o zaman dediğim paket doğru olan. Teşekkürler

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Top Bottom