Neler Yeni

Xbox kolunu nasıl pcye bağlarım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,095
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Beyler selam microsoft xbox wireless controller siyah 9. nesil alacağım pcye nasıl bağlayacağım? Elimde 2 ay önce alıp kullanmadığım tplink Bluetooth usbsi var bunu pcye takip kolu oylemi pcye bagliyorum yoksa onu takmama gerek yokmu.
İster bluetooth ile bağla istersen data kablosu ile bağla iki türlüde kullandım ikiside iş görür (dualsense ile kullandım ben)

Palo DAYI

80+ Silver
Hocam pcnin kendi Bluetoothu yok bende o yüzden tplinkin o Bluetooth ürününü aldım type c kabloda mevcut ancak kablosuz oynamak istediğim zaman o Bluetooth usbsini pcye takıyorum öyle bağlıyorum kolu degilmi?
Aynn bu şekil oluyor

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ömer
Bunu takıyorum sonra koldan cihaz bulma şeyini yapıyorum ve buluyor sonra oynuyorum demi
Önden açıktan sonra buraya basıyorsun kendi oto bağlanıyor sağ altta çıkar zaten bağlandı diye. Ama bunu bi kere yapıyorsun sonra sadece öndeki logoyla aç kapa yapıyorsun

Ekler

• 17159318432895675922930098229667.jpg
    17159318432895675922930098229667.jpg
    1.1 MB · Hit: 6

Palo DAYI

80+ Silver
Bendede bu var hocam pcye taktigim gibi bitiyor demi? Ayar yapmama gerek varmı
Aynısı bende mevcut tak baglan kullan ayar yapmana gerek yok kol ilk geldiginde kabloyla baglan Microsoft storeden xbox donatilarini yukle guncelleme varsa onu yap sonra ister kablosuz ister kablolu kullan

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Önden açıktan sonra buraya basıyorsun kendi oto bağlanıyor sağ altta çıkar zaten bağlandı diye. Ama bunu bi kere yapıyorsun sonra sadece öndeki logoyla aç kapa yapıyorsun
Haa eyvallah hocam ben kolun yanında 10 tanede duracell pil siparişi verdim ne kadar götürür bu beni stok yapmalimiyim diye düşünüyorum şarjlı pillerle ugrasmak istemiyorum ekonomide belli 10 pili 190 TL'ye aldım bundan 1 ay sonra 300 olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynısı bende mevcut tak baglan kullan ayar yapmana gerek yok kol ilk geldiginde kabloyla baglan Microsoft storeden xbox donatilarini yukle guncelleme varsa onu yap sonra ister kablosuz ister kablolu kullan
kolun güncellemelerini yapmam gerekiyor yani demi hocam

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Ömer
Haa eyvallah hocam ben kolun yanında 10 tanede duracell pil siparişi verdim ne kadar götürür bu beni stok yapmalimiyim diye düşünüyorum şarjlı pillerle ugrasmak istemiyorum ekonomide belli 10 pili 190 TL'ye aldım bundan 1 ay sonra 300 olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

kolun güncellemelerini yapmam gerekiyor yani demi hocam
İptal et siparişi oyundayım link atcam bekle

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Şarjlı pil önericektim tam okuyamadım ben de yeni aldım kolu da araştırdım biraz şarjlı öneriyor herkes uğraştığın da bir şey yok sanki ama sen bilirsin.
Hocam xboxun kendi sitesinde kendi özel pillerini satıyorlarmis c tipi kabloyu konsola takınca şarj oluyormus ama kaç TL bilmiyorum link gormedim

Top Bottom