Neler Yeni

Yardım xbox mı apu sistem mi?

arifand34

80+
Konsollar ve sistemler çok farklıdır komsoların optimizasyon aşırı iyi o yüzden net bir şey soyleyemem mesela series s GTA6 çıkıcak ama yakın olduğu ekran kartı gtx 1660 super veya rx 5500 XT sistem açamayabilir erken konuşmamak lazım o bütçede series s den başka bir alternatif yok
bu xbox olayı pc kasa gibi ama daha avantajlı mı mesela 5600g açamadıgını xbox açar gibi mi sadece gamepas para veriyoruz

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Sercan GÖKALP
bu xbox olayı pc kasa gibi ama daha avantajlı mı mesela 5600g açamadıgını xbox açar gibi mi sadece gamepas para veriyoruz
Xbox gamepass te gördüğün her oyunu oynayabilirsin elindeki makine ile Xbox series s hepsini destekliyor diye biliyorum ama evde bilgisayarın yoksa bence bilgisayar al sonuçta daha işe yarar bir makine bilgisayar ama konsol ise tamamen zevk işi

leggate

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Eren ak
Aynen öyle gamepass çok daha iyi rahatsın ve Microsoft edge diye tarayıcı var ordan bu forumda gezinebillirsin pc gibi kullanabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xbox gamepass te gördüğün her oyunu oynayabilirsin elindeki makine ile Xbox series s hepsini destekliyor diye biliyorum ama evde bilgisayarın yoksa bence bilgisayar al sonuçta daha işe yarar bir makine bilgisayar ama konsol ise tamamen zevk işi
Arkadaşın bütçesi yetse pc daha iyi olurdu tabi ama bu bütçede anca apu sistem alınabiliyor onunla da adam akılı oyun oynayamazsın sonradan ekran kartı takabilir ama ne zamana kadar onu bilemem tercih onun

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Sercan GÖKALP
Aynen öyle gamepass çok daha iyi rahatsın ve Microsoft edge diye tarayıcı var ordan bu forumda gezinebillirsin pc gibi kullanabilirsin

Arkadaşın bütçesi yetse pc daha iyi olurdu tabi ama bu bütçede anca apu sistem alınabiliyor onunla da adam akılı oyun oynayamazsın sonradan ekran kartı takabilir ama ne zamana kadar onu bilemem tercih onun
Ne oynayacağını göre değişir ama evde de bir PC olması şart yani

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Mesut Sarıkaya
merhaba xbox mu yoksa r5 5600g sistem almak mı mantıklı bu xbox hiç oyun oynamadım avantajı var mı her oyunu oynayabilir miyim ? ikinci sorum yayın olur mu bunla dowload 75 uploud 15
Tabii ki xbox series s. Apu sistemlerin oynatamadigi oyunlari oynatiyor.

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Mesut Sarıkaya
ozaman daha mantıklı değil mi bu ekran kartı almaktansa

pc deki oyunların hepsi var mı
Benim bildigim konsol 2060 gucunde. Ama microsoft bunu optimize ettigi icin 2060 tan biraz daha guclu oluyor ama bu ekran karti almayin demek degil. Online oyunlar yok ama onlari da internet kafeye gidip oynarsiniz.

Top Bottom