Neler Yeni

Xbox series s oyunları azmi ve FIFA 23

MehmetZal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
MEHMET ZAL TANELÇİ
Öncelikle selamın aleyküm beyler şöyle bir sorum var yakın zamanda Xbox series s alacağım bazı arkadaşlarım PS4 daha iyi diyor cidden PS4 daha iyi mi? ve Xbox series s de az oyunmu var bazıları oyunlar az diyor birde son sorum Xbox s de FIFA 23 varmı baktım sadece FIFA 22 gözüküyor şimdiden teşekkürler 🙂

• Beğen
Reaksiyonlar: LuXX

LuXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Anıl Sağlam
Öncelikle selamın aleyküm beyler şöyle bir sorum var yakın zamanda Xbox series s alacağım bazı arkadaşlarım PS4 daha iyi diyor cidden PS4 daha iyi mi? ve Xbox series s de az oyunmu var bazıları oyunlar az diyor birde son sorum Xbox s de FIFA 23 varmı baktım sadece FIFA 22 gözüküyor şimdiden teşekkürler 🙂
yanlış bilmiyorsam xbox alırsan xbox game pass uyeliği ile aylık 30tl gibi bir fiyata 100+ oyuna erişebiliyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erkan Bilki
585TL'ye 3 yıllık GamePass aldım. 3 aydırda Series S kullanıyorum çok memnunum. Gta 6 falanda Ps4e gelmeyecek bilgin olsun. Ps4 çok eskidi. Yeni nesil al geç. Fifa meselesine gelecek olursak GamePassde şuan 2022 var ama önümüzdeki aylarda 23'de eklenecek

MehmetZal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
MEHMET ZAL TANELÇİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
585TL'ye 3 yıllık GamePass aldım. 3 aydırda Series S kullanıyorum çok memnunum. Gta 6 falanda Ps4e gelmeyecek bilgin olsun. Ps4 çok eskidi. Yeni nesil al geç. Fifa meselesine gelecek olursak GamePassde şuan 2022 var ama önümüzdeki aylarda 23'de eklenecek
Kanka kesinmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

series s yeni nesil olduğu için series s alman daha mantıklı olur oyun az değil bu arada kim söyledi onu
Arkadaşım PS4 slim kullanio o söyledi

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Öncelikle selamın aleyküm beyler şöyle bir sorum var yakın zamanda Xbox series s alacağım bazı arkadaşlarım PS4 daha iyi diyor cidden PS4 daha iyi mi? ve Xbox series s de az oyunmu var bazıları oyunlar az diyor birde son sorum Xbox s de FIFA 23 varmı baktım sadece FIFA 22 gözüküyor şimdiden teşekkürler
PS4 alınmaz çok eski Xbox yeni nesil üstelik gamepass ile aylık cüzzi bir miktar ile içerisindeki bütün oyunları oynayabiliyorsun

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
series s al pişman olursun eski nesilde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Sefacan-Çalışkan
Ps in kendi oyunalrını oynayamazsın sadece onun dışında pekte bir eksiği yok ve ssd var o yüzden hızlı güçler denk olsada

LethaX

80+ Bronze
Ps in kendi oyunalrını oynayamazsın sadece onun dışında pekte bir eksiği yok ve ssd var o yüzden hızlı güçler denk olsada
Performans olarak sağlam fark var aralarında. PS4 1.84 TFLOPs ve 1.6 GHz AMD jaguar işlemcisi var. Series S 4 TFLOPs ve 3.6 GHz zen 2 işlemci var içinde üstelik çok daha sessiz çalışıyor. Daha hızlı GDDR6 bellek farkı ve SSD yide atlamamak lazım. Yani exc oyunların fanı değilseniz bu karşılaştırma olmamalı 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Serdar akın
Series s in gta 6 yı 30 fps dahi açabileceğini düşünmüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Sefacan-Çalışkan
Performans olarak sağlam fark var aralarında. PS4 1.84 TFLOPs ve 1.6 GHz AMD jaguar işlemcisi var. Series S 4 TFLOPs ve 3.6 GHz zen 2 işlemci var içinde üstelik çok daha sessiz çalışıyor. Daha hızlı GDDR6 bellek farkı ve SSD yide atlamamak lazım. Yani exc oyunların fanı değilseniz bu karşılaştırma olmamalı 😀
Kanka benim kafa uçmuş proyla karşılaştırmışim 😁

Top Bottom